Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець юридичного факультету Юрій Бредіхін

«Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець юридичного факультету Юрій Бредіхін

«Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець юридичного факультету Юрій Бредіхін
09.04.2024 15:46 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет відділ доунівекрситетської підготовки профорієнтації працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіху випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Черговий матеріал цієї рубрики присвячений історії професійного становлення й успіху вихованця юридичного факультету (2009 рік, магістр права) судді Юрія Бредіхіна.

 

 Ось що розповідає про свою кар’єру Юрій Бредіхін:

- У старших класах, обираючи професію юриста, чесно кажучи, погано уявляв, чим саме займатимусь, а мій вибір був зумовлений схильністю до гуманітарних наук. Проте за п’ять чудових років навчання в ЗНУ я не тільки опанував основи юриспруденції, але й зрозумів, що не помилився із вибором.

Багато в чому цьому сприяв колектив викладачів, які фахово та професійно робили свою справу, роблячи доволі складні речі зрозумілими та простими. Адже чи то семінар, чи то лекція ніколи не перетворювались на групове заслуховування однотонного читання. Це завжди був діалог із студентами, із зрозумілими прикладами та практичними поясненнями.

Ці знання стали для мене важливою основою в подальшій професійній діяльності, яку я розпочав секретарем судового засідання у Запорізькому апеляційному господарському суді.

Після п’яти років роботи в судовій системі я вирішив спробувати себе як «вільний» юрист і тривалий час працював у найрізноманітніших галузях – від страхування та банківської справи до корпоративних спорів і кримінальних процесів, допоки у 2020 році Указом Президента України не був призначений на посаду судді.

Чи досяг я цілей, які ставив перед собою? У певному сенсі – так. Існує сталий вислів: «Зроби хобі своє роботою, і ти ніколи не будеш працювати». Так ось, я не працюю і всім щиро бажаю знайти своє місце аби отримувати задоволення від справи, якою займаєшся. Але, на моє переконання, людина завжди матиме успіх у своєму житті, якщо вона – справжній професіонал у своїй справі, а для цього треба постійно розвиватись і ніколи не стояти на місці. Тому якщо хочеш бути дійсно фаховим юристом, то маєш завжди вдосконалюватись.

Безумовно, студентські роки – одні з найкращих у житті будь-якої людини. Я завжди згадую їх з усмішкою. Мені пощастило з одногрупниками, багато з яких стали моїми друзями на все життя. Ми й досі зустрічаємось, згадуємо свої студентські роки, спільні поїздки на наукові конференції в інші міста України чи просто веселі моменти молодості.

Однак багато хто з них не обрав професію юриста або ж одразу після закінчення університету, або ж змінив її на іншу через короткий проміжок часу. На мою думку, це сталось через брак практики під час навчання. Професія юриста дуже багатогранна, й це точно підтвердять викладачі юридичного факультету ЗНУ та його випускники. Адже, отримавши фахову юридичну освіту, можна працювати в правоохоронних органах, нотаріаті, прокуратурі, стати корпоративним юристом чи приватним виконавцем. Але аби зрозуміти, що тобі справді до душі, варто ще в студентські роки спробувати всього потроху.

Загалом за час своєї професійної діяльності стикався з багатьма нетривіальними ситуаціями, як то ліквідація суду чи виключення мене із резерву суддів через підвищення вікового цензу для цієї посади. Проте жодна з таких подій не змусили мене змінити професію чи полишити юриспруденцію. Адже до юриста звертаються для того, аби він вирішив чужу проблему, й неважливо – це нотаріус, слідчий, вчений чи, тим більше, суддя, тому юрист, який не може вирішити свої проблеми, – це, як мінімум дивно.

Відтак, якщо ви готові вирішувати проблеми людей, допомагати нашому суспільству ставати кращим, і вам це подобається, то професія юриста – для вас, а юридичний факультет ЗНУ однозначно зробить усе для того, щоб ви це робили професійно та на високому рівні.

 

Юридичний факультет ЗНУ

 

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року триває творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Втілюють його в життя факультети, Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників. Факультети університету та Інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками факультетів різних років.

Стежити за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком: https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже понад 400 історій успіхів талановитих випускників Запорізького національного університету!

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини