Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юрфак налагоджує співпрацю з Олександрівською гімназією

Юрфак налагоджує співпрацю з Олександрівською гімназією

Юрфак налагоджує співпрацю з Олександрівською гімназією
09.04.2024 16:08 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування вступ-2024

3 квітня представники юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) зустрілися з учнями 9-«А» класу Олександрівської гімназії (м. Запоріжжя).

 

Мета цієї зустрічі – не лише ознайомлення школярів із розмаїттям юридичних професій, але й обговорення того, як знання юридичних норм може допомогти людині в її повсякденному житті. Щодня кожна людина так чи так має справи, котрі б стосувалися галузі права, адже отримує послуги, купує товари, звертається до різних місцевих та державних органів. Тож, знання своїх прав і можливостей їх захисту дуже важливі для будь-кого.

Виконуючи інтерактивні вправи, гімназисти назвали чимало відомих їм юридичних спеціальностей і дізналися, що їх існує набагато більше. Крім таких відомих професій, як судді, адвокати та прокурори, учасники обговорили позитиви у такій галузі реалізації, як приватна детективна та слідча діяльність, виконання судових рішень, вчинення нотаріальних дій тощо. Зустріч пройшла у теплій та доброзичливій атмосфері, а завершились вона запрошенням учнів відвідати юридичний факультет ЗНУ.

Учасники домовились про подальші проєкти, щоб отримувати більше цікавої інформації про переваги юридичних професій і про свої права. Юридичний факультет подякував за сприяння та організацію зустрічі соціальному педагогу Олександрі Дьяченко та класному керівнику Ользі Рязановій.

Слідкуйте за подіями юридичного факультету в соцмережах та на сайті факультету:

https://t.me/p_r_a_v_o

https://t.me/law_dekanat_znu

https://instagram.com/sslawznu

https://www.facebook.com/groups/280771114767231

https://www.tiktok.com/@pravo_znu

Сайт факультету: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/law

 

Юридичний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини