Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбувся День відкритих дверей

На юридичному факультеті відбувся День відкритих дверей

На юридичному факультеті відбувся День відкритих дверей
11.04.2024 09:10 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування День відкритих дверей вступ-2024

7 квітня деканат і викладачі юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) вітали абітурієнтів на своєму Дні відкритих дверей.

 

Представляючи факультет, його декан – докторка наук, професорка Тетяна Коломоєць – розповіла про історію факультету, про його дружній колектив і про традиції. Заступниця декана з профорієнтаційної роботи Інна Болокан повідомила про структурні підрозділи факультету, про освітньо-професійні програми, за якими здійснюється підготовка фахівців на факультеті, про особливості вступної кампанії 2024 року.

Заступниця декана з навчальної роботи Наталія Верлос розповіла про особливості освітнього процесу в ЗНУ та на юридичному факультеті зокрема. Заступник декана з виховної роботи Кирило Алімов та голова студентської ради Анастасія Сінько говорили про заходи, в яких постійно беруть участь студенти, про спортивні, патріотичні, розважальні та інші заходи, учасниками яких є студенти-юристи. До розповіді приєднались й члени студради Надія Чибінова та Максим Нестеренко.

Гаранти освітньо-професійних програм 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність» першого (бакалаври) та другого (магістри) рівнів вищої освіти Ірина Єна, Дмитро Єрмоленко, Валерій Колпаков та Дар’я Євтушенко детально розповіли про особливості цих програм, можливості професійної реалізації після отримання диплому за відповідним фахом.

Керівник юридичної клініки Дмитро Луц повідомив абітурієнтам про активне життя, яке вірує в юридичній клініці, про консультування, яке здійснюють студенти юридичного факультету, про цікаві кейси, які довелось вирішувати студентам, надаючи юридичні консультації.

Про кафедри, які вони очолюють, говорили завідувачі кафедрами цивільного права Дмитро Єрмоленко, кримінального права та правоохоронної діяльності Ірина Єна, історії і теорії держави і права Лариса Удовика, конституційного та адміністративного права Валерій Колпаков. Про цікавинки у дисциплінах, які вони викладають, розповіли викладачі Катерина Плутицька, Ольга Щипанова, Михайло Ларкін, Ярослав Сидоров, Ія Пелех, Юлія Пирожкова, Анна Шарая, Сергій Омельянчик, Ксенія Панкратова.

 Організатори зустрічі відповіли на запитання абітурієнтів. Колектив юридичного факультету висловив сподівання, що всі абітурієнти, які завітали на цю зустріч, у майбутньому стануть студентами юридичного факультету ЗНУ.

Слідкуйте за подіями вишу також на сайті та соцмережевих сторінках ЗНУ, а також на сайті та соцмережевих сторінках юридичного факультету:

https://t.me/p_r_a_v_o

https://t.me/law_dekanat_znu

https://www.instagram.com/sslawznu?igsh=MTAzamUxeXE5ZnE4aw==

https://www.facebook.com/share/tSC2wFqjbrCCjFEq/?mibextid=K35XfP

https://www.tiktok.com/@pravo_znu?_t=8lPM5uBorqv&_r=1

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/law

 

Юридичний факультет

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини