Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики відбувся День відкритих дверей

На факультеті журналістики відбувся День відкритих дверей

На факультеті журналістики відбувся День відкритих дверей
11.04.2024 11:42 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування День відкритих дверей вступ-2024

6 квітня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) в онлайн-форматі відбулася подорож факультетом журналістики для майбутніх абітурієнтів. Незважаючи на дистанційний формат заходу, атмосфера під час події була надзвичайно теплою та приємною. Учні мали можливість поринути в галузь журналістики, реклами та піару, редакторсько-видавничої діяльності.

 

Майбутні абітурієнти, які онлайн долучилися до заходу, мали змогу дізнатись усе про навчання та студентське життя, поспілкувавшись із деканом, викладачами факультету, представниками студентської ради тощо. Модерувала захід заступниця декана з профорієнтаційної роботи Тетяна Іванець.

До учасників заходу звернувся декан факультету журналістики Віктор Костюк. Він, привітавши усіх, кого цікавить вступ до ЗНУ, розповів про структуру та діяльність факультету, поділився численними успіхами викладачів та студентів, детально описав переваги здобуття вищої освіти в університеті.

Після виступу декана голова студентської ради факультету журналістики Євгенія Богдан зі студентським активом розповіли про навчання на факультеті у воєнних умовах, активне позалекційне життя студентів, цікаві події, які відбуваються в університеті та широкі можливості, що чекають на студентів.

Доцент кафедри журналістики Юрій Костюк поінформував про актуальність освітньої програми «Журналістика». Доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Тетяна Іванець ознайомила абітурієнтів з освітньою програмою «Реклама і зв’язки з громадськістю». Доцентка кафедри видавничої справи та редагування Інна Горбенко розповіла про освітню програму «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання».

Надалі до розмови доєдналася начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів, яка пояснила школярам, де і коли варто шукати актуальну інформацію про вступну кампанію 2024 року та відповіла на низку запитань від школярів щодо НМТ-2024 та подачі документів у виш.

Колектив факультету журналістики подякував абітурієнтам за теплу інформаційну зустріч й запросили на наступні заходи, які відбудуться у Запорізькому національному університеті – 21 квітня о 10.00 День відкритих дверей офлайн («Незламний хаб», ПК «Орбіта», вул. В’ячеслава Зайцева, 9). 26 квітня о 15.00 День відкритих дверей онлайн. У форматі ZOOM-конференції, логін 7599002424, пароль 12345.

 

Факультет журналістики ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини