Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося засідання щодо конкурсу з охорони праці

У ЗНУ відбулося засідання щодо конкурсу з охорони праці

У ЗНУ відбулося засідання щодо конкурсу з охорони праці
11.04.2024 12:05 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ відділ охорони праці засідання огляд-конкурс Головне управління Пенсійного фонду України

11 квітня у відділі охорони праці ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) засідала робоча комісія з нагоди проведення огляду-конкурсу до Всесвітнього Дня охорони праці. Засідання відбулося за участі начальника відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Олега Бескіщенка, провідної страхової експертки з питань охорони праці Ольги Яременко та співробітників відділу охорони праці університету.

На засіданні розглянули попередні результати проведених перевірок факультетів і відділів університету до огляду-конкурсу з питань охорони праці та визначення стану охорони праці та пожежної безпеки в оглянутих підрозділах.

Також присутні визначили напрямки співпраці відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області з відділом охорони праці ЗНУ.

 

Відділ охорони праці ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини