Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики тривають заняття в Академії STREAM-освіти

На факультеті журналістики тривають заняття в Академії STREAM-освіти

На факультеті журналістики тривають заняття в Академії STREAM-освіти
11.04.2024 18:03 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування співпраця школи Відкрита Академія STREAM-освіти

Факультет журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провів низку освітніх заходів для учнів шкіл міста та області в межах «Відкритої Академії STREAM-освіти» за напрямком комунікації та письма.

 

1 та 8 квітня менеджером таких занять став доцент кафедри журналістики Юрій Костюк. Під час премʼєрної зустрічі з викладачем, де основну увагу приділили журналістським професіям) учасники познайомилися, встановили орієнтири заняття, зробивши особливий фокус на безпековому питанні, та поринули у світ професійного медійного життя.

Відвідувачів Академії ознайомили з професіями, актуальними на аудіальних, візуальних, друкованих, діджитал-майданчиках. Також приділили увагу роботі фотожурналістів, їх важливість під час висвітлення надзвичайних подій. Розглянулипроблеми, з якими зустрічаються фахівці відповідної сфери, зважаючи і на фактор (обставину) війни.

На наступному занятті, основну увагу приділили сучасним технологіям і їхньому впливу на функціонування медіа. Йшлося про такі питання. як робота з аудиторією ЗМІ, доступ до якої надає та забирає соціальна платформа (Meta, X, Linkedin та інші); актуальність контакту через е-розсилку та листування; віртуальні технології (VR) та елементи доданої реальності (AR), їх застосування в сучасних ЗМІ.

Не оминули учасники заходу й тему штучного інтелекту (AI), його переваг та недоліків (радше сказати загроз) у процесі медіа діяльності.

Після завершення двох занять учасники мали змогу поставити актуальні для них питання та отримати на них вичерпні відповіді.

 

Юрій Костюк,

факультет журналістики

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини