Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту відбулося обговорення освітньої програми

На факультеті менеджменту відбулося обговорення освітньої програми

На факультеті менеджменту відбулося обговорення освітньої програми
12.04.2024 09:01 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет факультет менеджменту кафедра бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності стейкхолдери освітній процес обговорення

На кафедрі бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності факультету менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) діяльності відбулася чергова зустріч зі стейкхолдерами. На заході тривало обговорення проєктів освітньо-професійних програм спеціальності 073 «Менеджмент» для першого (бакалаврського) («Менеджмент міжнародного бізнесу» – гарантка ОП, докторка наук, професорка кафедри Світлана Маркова) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти («Бізнес-адміністрування» – гарант ОП, доктор наук Дамір Бікулов).

 

Варто наголосити, що ця процедура – щорічна практика зустрічі робочої групи зі стейкхолдерами. Фокус-група зовнішніх та внутрішніх стейкхолдерів формується з роботодавців, випускників, представників академічної спільноти. Вони мають змогу націлити робочу групу на актуальні питання, виклики сьогодення та поточні потреби галузі з подальшим врахуванням цих побажань та пропозицій в змісті, структурі, складі компонентів, відповідності матриці компетентностей освітнім компонентам тощо.

У процесі обговорення стейкхолдер директор ТОВ «Урожай» Олексій Пучков підкреслив, що здобувачі освітньо-професійної програми «Бізнес-адміністрування» мають змогу отримати належну теоретичну та спеціальну практичну підготовку, завдяки збалансовано підібраним освітнім компонентам, як обов’язковим, так і вибірковим. На думку стейкхолдера, визначені в програмі компетентності відповідають сучасним запитам фахової підготовки на ринку праці.

За результатами обговорення члени робочої групи (доцент Олександр Олійник та доцентка Катерина Сухарева) вирішили, що з метою більшої практичної спрямованості навчання в найближчій перспективі заплановано проведення стейкхолдером гостьової онлайн-лекцій щодо практичної реалізації бізнес навичок в умовах військового стану в країні. Учасникам обговорення подякували за плідну роботу.

 

Факультет менеджменту ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини