Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юрфаку розповіли абітурієнтам про переваги навчання в ЗНУ

Представники юрфаку розповіли абітурієнтам про переваги навчання в ЗНУ

Представники юрфаку розповіли абітурієнтам про переваги навчання в ЗНУ
12.04.2024 10:02 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування співпраця школа-інтернат вступ-2024

11 квітня представники юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – заступник декана з виховної роботи доцент Кирило Алімов, завідувач кафедри цивільного права професор Дмитро Єрмоленко та голова студентської ради факультету Анастасія Сінько – провели онлайн-зустріч з учнями 10-11 класів Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 1. Під час заходу презентували основні бакалаврські освітні програми юридичного факультету – «Право» та «Правоохоронна діяльність», Правила прийому до ЗНУ у 2024 році, перелік предметів Національного мультипредметного тесту та особливості подання та розгляду мотиваційних листів вступників ЗНУ у 2024 році.

 

Гості розповіли про важливість професій юриста та правоохоронця, про особливості доступу до правничих професій, організацію навчального процесу на факультеті. Зокрема, про діяльність Юридичної клініки юридичного факультету, різноманітних навчальних та навчально-наукових лабораторій, які є осередками неформального спілкування студентів та викладачів, глибшого пізнання окремих аспектів роботи юриста та правоохоронця, набуття практичних навичок.

Майбутніх абітурієнтів цікавило, які студентські органи самоврядування функціонують на факультеті, які можливості є у студентів для участі в міжнародних програмах академічної мобільності, де студенти можуть проходити практику чи стажування під час навчання та багато іншого.

Наприкінці заходу учасники подякували викладачу Денису Серболову і керівництву Запорізької спеціальної загальноосвітної школи-інтернату № 1 за організацію онлайн-зустрічі та висловили сподівання на скору зустріч в стінах юридичного факультету.

Юридичний факультет

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини