Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті відбулася зустріч зі стейкхолдеркою

На біологічному факультеті відбулася зустріч зі стейкхолдеркою

На біологічному факультеті відбулася зустріч зі стейкхолдеркою
12.04.2024 12:14 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ біологічний факультет стейкхолдери зустріч освітній процес співпраця

11 квітня відбулася докторка наук, професорка та гарант освітньо-професійної програми «Біологія» другого рівня вищої освіти («магістр») біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Оксана Кущ, магістри 1 курсу, які орієнтовані на працевлаштування за спеціальністю «Лабораторної діагностики», зустрілися зі стейкхолдеркою, завідувачкою лабораторії діагностичного центру «Медлайф-Біо» Інгою Добродуб.

 

У магістрів виникла низка питань, що стосувалися підвищення їхньої кваліфікації, перспективи і можливості працевлаштування в клініко-діагностичній лабораторії, кар’єрне зростання, можливості реалізувати свої професійні і практичні навички.

Інга Добродуб відповіла на запитання, запропонувала познайомитися зі своєю лабораторією. Вона погодилася підтримувати професійні контакти з магістрами, які вже працюють в даній галузі. Завідувачка кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Оксана Кущ та студенти запросили стейкхолдерку завітати на урочистий захід вручення дипломів магістрам.

 

Біологічний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини