Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет СПП готується до участі у Фестивалі гри та натхнення «Play Fest-2024»

Факультет СПП готується до участі у Фестивалі гри та натхнення «Play Fest-2024»

Факультет СПП готується до участі у Фестивалі гри та натхнення «Play Fest-2024»
15.04.2024 09:58 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет факультет соціальної педагогіки психології освітня програма Початкова освіта проєктна діяльність профорієнтаційна діяльність фестиваль Play Fest-20

Днями студенти 3 курсу освітньої програми «Початкова освіта» факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ взяли участь в ініціативі «Fest Mate (Друзі у Фестивалі)» в межах підготовки до Фестивалю гри та натхнення «Play Fest-2024».

 

Із метою обміну досвідом підготовки до участі в цьогорічному проєкті «Мріємо та діємо», зустрілися команди Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка, Харківської гуманітарно-педагогічної академії та Запорізького національного університету. Модераторками зустрічі виступили доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти Юлія Зубцова та старша викладачка Ганна Чорна.

На початку зустрічі Юлія Зубцова розповіла про історію виникнення та проведення «Play Fest», а також – про участь студентів спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» Запорізького національного університету в офлайн- та онлайн-фестивалях.

За традицією, перед представленням проєктів закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та вищої освіти України, команди учасників різних міст та селищ зустрічаються для знайомства. Тож під час «Fest Mate» кожна команда представляла свій ЗВО та ділилася планами щодо реалізації проєктів.

Викладачки кафедри дошкільної та початкової освіти запропонували для перегляду відео «ЗНУ – тут живе історія», продемонстрували проєкти минулих років, а студенти розповіли про цьогорічний проєкт від ЗНУ, який готують для участі у фестивалі. Його мета – популяризація педагогічних спеціальностей для старшокласників.

Наприкінці зустрічі представниці ЗНУ подякували учасникам за презентацію закладів освіти та проєктів і висловили сподівання, що обмін ідеями надихне кожну команду.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини