Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач ФІФ – переможець Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений»

Викладач ФІФ – переможець Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений»

Викладач ФІФ – переможець Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений»
15.04.2024 12:22 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет іноземної філології наукова діяльність молода наука конкурс перемога привітання

Доктор наук, професор кафедри англійської філології та лінгводидактики факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ельдар Веремчук посів І місце у галузі «Філологія» у Всеукраїнському конкурсі молодих вчених, організованого Радою молодих вчених при МОН.

 

Цей конкурс – важлива ініціатива, спрямована на визнання, відзначення та просування досягнень молодих учених у різних галузях і сферах діяльності, що сприяє розвитку інтердисціплинарних підходів та співпраці між галузями, із головною метою – підтримка молодих вчених. Конкурс дає можливість учасникам продемонструвати свої наукові досягнення, поборотися за цінні нагороди та можливість публікації своїх результатів у провідних наукових журналах.

Перемога Ельдара Веремчука свідчить про високий рівень наукової компетентності молодого вченого, який пройшов довгий шлях від студента факультету іноземної філології Запорізького національного університету до доктора наук. Колектив факультету пишається успіхами свого випускника та викладача, який давно зарекомендував себе як талановитий науковець, а також – людина з активною громадською та життєвою позицією

Свого часу він обіймав посаду голови наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених факультету іноземної філології Запорізького національного університету, долучався до організації конференцій, студентських гуртків та інших наукових заходів, був членом студентської ради факультету, обіймав посаду заступника декана факультету іноземної філології з наукової роботи. Вчений має 72 наукові публікації (з них – 5 статей, включених до наукометричних баз Scopus/WoS). Він – офіційний рецензент відомих наукових видань, здійснює керівництво аспірантами, готує переможців обласного етапу МАН. Також науковець – член Ради молодих вчених ЗНУ та виконавцем держбюджетної науково-дослідної теми «Соціальнокомунікаційні механізми дискурсу деколонізації в умовах війни: український та глобальний контексти». У 2023 році Ельдар Веремчук увійшов у топ-10 рейтингу доцентів Запорізького національного університету, за що отримав грамоту ректора, а також – переміг на обласному конкурсі наукових робіт для обдарованої молоді (номінація – філологія).

Колектив факультету іноземної філології пишається своїм колегою та бажає йому подальших успіхів.

 

Факультет іноземної філології

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини