Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Як просувати рекрутинг: про це розповіли магістрантам економічного й усім охочим

Як просувати рекрутинг: про це розповіли магістрантам економічного й усім охочим

Як просувати рекрутинг: про це розповіли магістрантам економічного й усім охочим
16.04.2024 10:10 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет освітній процес гостьова лекція випускниця практичні компетентності

На економічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася цікава гостьова лекція випускниці кафедри управління персоналом і маркетингу Вікторії Місюри для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за освітніми програмами «Маркетинг» і «Управління персоналом та економіка праці», а також для всіх охочих. Адже доступ у Zoom був відкритий для всіх, тож і не дивно, що тема лекції «Особливості просування послуг з рекрутингу» зацікавила понад 50 учасників. Вони мали змогу дізнатися багато нової та корисної інформації про це, взяти участь в обговоренні проблемних питань маркетингу в сфері рекрутингу.

 

Модераторкою заходу, як і на попередніх зустрічах, була доцентка кафедри управління персоналом і маркетингу, гарантка освітньо-професійної програми «Маркетинг» другого (магістерського) рівня вищої освіти Вікторія Малтиз. Вона ознайомила присутніх із порядком денним, познайомила всіх зі спікеркою, обґрунтувала актуальність теми лекції.

Далі Вікторія Місюра розповіла, що працює зараз у Польщі саме в сфері рекрутингу, а розпочинала своє кар’єрне сходження на ПАТ «Запоріжсталь». Робота на цьому металургійному комбінаті заклала підвалини для подальшої успішної діяльності. Це був неоціненний практичний досвід, тож вона вдячна своїм першим колегам, які допомагали їй своїми порадами та підтримкою.

Втім життя не стоїть на місці, тому й ми маємо постійно перебувати в творчому пошуку. В цьому щиро переконана гостя, до того ж, вона демонструє дотримання цього принципу на власному прикладі. Крім рекрутингу, допомагає в роботі блогерці, яка спеціалізується на криптовалютах. Щодо її основної роботи, то Вікторія Місюра акцентувала на важливості опанувати та використовувати CRM-системи, що оптимізують усі бізнес-процеси, пов’язані з клієнтами. Ще вона зазначила, що рекрутери мають бути дещо психологами, щоб правильно спілкуватися з претендентами на вакантну роботу, а також бути в ресурсі. Тож, відповідаючи на питання професорки кафедри управління персоналом і маркетингу Ірини Дашко про практики психологічної рівноваги та стресостійкості, гостя погодилася з твердженням про нагальну потребу розвивати в собі ці корисні навички. Треба вивчати іноземні мови та постійно практикувати їх у спілкуванні з носіями цих мов. Про це теж говорила лекторка. А ще, порадила перед співбесідами навести лад в особистих сторінках у соціальних мережах. Ця порада, певне, стосується не лише претендентів на нову роботу.

Доцент кафедри управління персоналом і маркетингу Андрій Линенко запитав про соціальні гарантії, які можуть отримати працівники від рекрутерів і роботодавців. У відповідь присутні дізналися, що все-таки більше таких гарантій можливо отримати саме від роботодавців, адже значна їх частина зумовлена чинним законодавством про працю. Студенти запитали про вартість послуг рекрутерів для претендентів на вакантні посади. Гостя відповіла, що вони безкоштовні для тих, хто шукає роботу, принаймні в тій агенції, яку вона представляє (OTTO Work Force). Запитували присутні й про структурування резюме, й отримали корисні поради, як це краще зробити.

Підсумки підбила доцентка кафедри управління персоналом і маркетингу Наталія Терент’єва, подякувавши присутнім, а особливо гості Вікторії Місюрі за інформаційно насичений і цікавий захід.

 

Андрій Линенко,

доцент кафедри управління персоналом і маркетингу

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини