Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет співпрацює з Запорізьким ліцеєм «ОРТ-АЛЄФ»

Юридичний факультет співпрацює з Запорізьким ліцеєм «ОРТ-АЛЄФ»

Юридичний факультет співпрацює з Запорізьким ліцеєм «ОРТ-АЛЄФ»
16.04.2024 12:14 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч співпраця ліцей вступ-2024

Юридичний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжує активну профорієнтаційну діяльність з метою популяризації юридичних спеціальностей загалом та юридичного факультету ЗНУ зокрема. На минулому тижні така зустріч відбулася з десятикласниками Запорізького ліцею «ОРТ-АЛЄФ», а 12 квітня представники факультету завітали до 11 класів цього ліцею з запрошенням вступати до Запорізького національного університету.

 

Представники юридичного факультету розповіли ліцеїстам про особливості вступної кампанії 2024 року, про таку обов’язкову умову для вступу, як подання мотиваційного листа з обґрунтуванням, чому вони обрали спеціальність 081 «Право» або 262 «Правоохоронна діяльність» та юридичний факультет ЗНУ, про конкурсні бали для вказаних спеціальностей.

Також детально  представили освітньо-професійні програми, за якими здійснюється підготовка фахівців на юридичному факультеті, охарактеризували професії, у яких зможуть реалізуватись випускники юридичного факультету після завершення навчання за відповідними освітньо-професійними програмами. Учнів запросили на Дні відкритих дверей ЗНУ, які проводитимуться у різних форматах – в оффлайн-форматі 21 квітня о 10.00 у «Незламному хабі» та в онлайн-форматі 26 квітня о 15.00 у ZOOM.

Отримали ліцеїсти запрошення і на екскурсію студмістечком ЗНУ, яка розпочнеться 15 травня о 15.30. Зустріч пройшла в теплій та доброзичливій атмосфері, завершились відповіддю на питання школярів. Юридичний факультет подякував за сприяння та організацію зустрічі психологу Олені Тютюнник та класним керівникам Ірині Лукашенко та Вікторії Ганенко.

 Стежте за подіями вишу юридичного факультету на його сайті та соцмережевих сторінках:

https://t.me/p_r_a_v_o

https://t.me/law_dekanat_znu

https://www.instagram.com/sslawznu?igsh=MTAzamUxeXE5ZnE4aw==

https://www.facebook.com/share/tSC2wFqjbrCCjFEq/?mibextid=K35XfP

https://www.tiktok.com/@pravo_znu?_t=8lPM5uBorqv&_r=1

Сайт факультету: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/law

 

Юридичний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини