Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцентка Тетяна Савчук прочитала лекцію для учнів ліцею «Альтернатива»

Доцентка Тетяна Савчук прочитала лекцію для учнів ліцею «Альтернатива»

Доцентка Тетяна Савчук прочитала лекцію для учнів ліцею «Альтернатива»
16.04.2024 13:00 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет історії міжнародних відносин відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування ліцей співпраця гостьова лекція вступ-2024

«Розвіюємо російські історичні міфи: чи створив Ленін Україну?» – такій актуальній темі присвятили лекцію, яка відбулася 11 квітня в ліцеї «Альтернатива». Захід підготували для старшокласників представники факультету історії та міжнародних відносин ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Лекцію прочитала  кандидатка наук, доцентка кафедри давньої і нової історії України та методики навчання історії Тетяна Савчук за організаційної підтримки вчительки ліцею Тетяни Юрєвої. Модерувала захід заступниця декана з профорієнтаційної роботи факультету історії та міжнародних відносин Ірина Савченко.

Із емоційної, насиченої цікавими фактами лекції учні дізналися про те, як сучасна російська пропаганда маніпулює історичними фактами, спотворюючи тяглість української державності, про масштабність антибільшовицького руху на початку 1920-х рр., та як на побутовому рівні проявлялося відношення до радянсько-більшовицької влади українського населення. Висвітлення матеріалу лекції поєднувалося з діалогами із учнями, в яких вони висловлювали свої думки щодо проблемних питань.

Також старшокласникам Ірина Савченко надала презентацію освітніх програм факультету історії та міжнародних відносин та очікуваних профорієнтаційних заходів від ЗНУ та факультету зокрема.

Представники факультету історії та міжнародних відносин подякували за співпрацю організаторам заходу від ліцею за співпрацю та зазначили, що чекают ь на нові зустрічі.

 

Соцмережі ФІМВ

Facebook https://www.facebook.com/groups/ifznu/

Telegram https://t.me/hist_N_interrelations_fac_ZNU

 

Факультет історії та міжнародних відносин ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини