Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ ім. Ю. Потебні розповіли, як написати найкращий мотиваційний лист

В ІННІ ім. Ю. Потебні розповіли, як написати найкращий мотиваційний лист

В ІННІ ім. Ю. Потебні розповіли, як написати найкращий мотиваційний лист
16.04.2024 14:50 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут відділ доуніверситпетської підготовки профорієнтації працевлаштування вступ-2024 мотиваційний лист консультація

Днями в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася інформаційно-консультативна зустріч колективу Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні з тими, хто цьогоріч хоче стати студентами закладу вищої освіти.

 

Привітала учасників заходу кандидатка технічних наук, доцентка кафедри  металургійних технологій, екології та техногенної безпеки Євгенія Манідіна. Вона наголосила, що зараз перед абітурієнтами стоїть важливий вибір майбутньої професії та закладу вищої освіти, де можна здобути сучасний фах, затребуваний на ринку праці.

Майбутні абітурієнти отримали практичні корисні поради щодо підготовки до складання Національного мультипредметного тесту й особливостей написання ефективних мотиваційних листів. Євгенія Манідіна озвучила вимоги до написання та структури цього документа та вказала, на що треба звернути особливу увагу під час його складання, яких можливих помилок варто уникати та як провести за допомогою цього документа вдалу самопрезентацію. Приділила увагу спікерка порядку і терміну подання мотиваційного листа. Учасники консультації поставили низку питань і подякували за змістовну та цікаву зустріч.

За детальною інформацією щодо вступу можна звернутися за адресою: 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, навчальний корпус № 2; тел.: (061) 289-12-96, (061) 289-12-86, е-mail: vdpp.znu@gmail.com

Телеграм-канал: https://t.me/VDPP_ZNU

Вероніка Агапова,

фахівчиня відділу доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування,

студентка 3 курсу факультету журналістики

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини