Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет інформує абітурієнтів про вступ-2024

Юридичний факультет інформує абітурієнтів про вступ-2024

Юридичний факультет інформує абітурієнтів про вступ-2024
16.04.2024 15:56 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч співпраця загальноосвітні заклади середньої освіти вступ-2024

12 квітня представників юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запросили на зустріч з одинадцятикласниками опорного закладу загальної середньої освіти «Сузір’я» (Оріхів).

 

Викладачі факультету у теплій та доброзичливій атмосфері поспілкувалися з учнями про можливості професійної реалізації в юридичній сфері, про важливість знання своїх прав та обов’язків, про обізнаність щодо способів захисту своїх прав. Крім цього, присутні дізналися про особливості вступу у заклади вищої освіти у 2024 році загалом та на юридичні спеціальності зокрема. А ще про мінімальний конкурсний бал і переваги юридичного факультету ЗНУ, активне студентське життя, особливості функціонування юридичної клініки та проходження практики, академічну мобільність тощо.

Учням презентували освітньо-професійні програми, за якими здійснюється підготовка фахівців на юридичному факультету, а саме освітньо-професійні програми 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність». Зустріч завершились відповіддю на питання школярів. Зокрема, Анісья Онищенко цікавилась, чи всі випускники юридичного факультету влаштовуються за фахом, а Сергій Захарченко запитав щодо підготовки майбутніх фахівців-правохоронців, а саме – чи є можливість після отримання відповідного диплому працювати в такому сучасному правоохоронному органі як Національне антикорупційне бюро?

Юридичний факультет запросив учасників зустрічі відвідати Дні відкритих дверей ЗНУ (в оффлайн-форматі 21 квітня о 10:00 у «Незламному хабі» або в онлайн-форматі 26 квітня о 15:00), стати учасником екскурсії студмістечком ЗНУ, відвідати кафедри, лабораторії та юридичну клініку факультету.

Юридичний факультет щиро подякував за сприяння в організації зустрічі директорці опорного закладу загальної середньої освіти «Сузір’я» Наталії Кудіній, заступниці директорки з методичної роботи Інні Рябцун та класній керівниці Вірі Наріжній.

Слідкуйте за подіями факультету на його сайті та на соцмережевих сторінках:

https://t.me/p_r_a_v_o

https://t.me/law_dekanat_znu

https://www.instagram.com/sslawznu

https://www.facebook.com/share/tSC2wFqjbrCCjFEq/

https://www.tiktok.com/@pravo_znu

Сайт факультету: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/law

 

Юридичний факультет

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини