Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Якою буде вступна кампанія, що з навчанням і акредитаціями: про що говорили на ректораті

Якою буде вступна кампанія, що з навчанням і акредитаціями: про що говорили на ректораті

Якою буде вступна кампанія, що з навчанням і акредитаціями:  про що говорили на ректораті
17.04.2024 10:20 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ ректорат освітній процес профорієнтація День відкритих дверей конкурс Молодий вчений акредитація

15 квітня відбулося засідання ректорату Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) під головуванням першого проректора Олександра Бондаря. Він окреслив коло пріоритетних для розгляду справ і питань. З-поміж них – підготовка до проведення Дня відкритих дверей і вступна кампанія.

 

Про навчання

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура нагадав деканам факультетів і директорці ІННІ ім. Ю. Потебні, що до 1 травня фінансову заборгованість студенти мають ліквідувати. Академічну – до 15 травня. Навчально-методичний відділ чекає на пропозиції та рекомендації до нової форми силабусу до 18 травня.

 

Про ЄВІ і профорієнтацію

Окрему увагу присвятили пожвавленню роботи з випускниками бакалаврату, пов’язану з перспективами їхнього вступу до магістратури. Зокрема, студенти-бакалаври мають знати, що в університеті відбудеться пробне ЄВІ/ЄФВВ. Реєстрація для участі в ньому розпочинається 7 травня. Олександр Гура підкреслив, що вступна кампанія буде складна, тому профорієнтаційна робота не зменшуватиме темпів. Він закликав користуватися сформованою відділом доунверситетської підготовки та працевлаштування базою абітурієнтів, аби профорієнтація давала конкретні результати.

 

Про конкурсні справи

Олександр Бондар звернувся до керівників факультетів і ІННІ, щоб вони довели до відома завідувачів кафедр інформацію про обов’язковий розгляд звіту від викладача, що претендує на вакантну посаду. Звіт має стосуватися досягнень претендента в науково-педагогічній діяльності за останні п’ять років. Відтак конкурсна комісія має отримати довідку про відповідність викладача ліцензійним вимогам, яку треба роздрукувати з СИНАПу, з підписом завідувача кафедри.

 

Про акредитацію і критерії рейтингування

Проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов нагадав про те, що найближчим часом акредитаційні процедури торкнуться таких ОНП/ОП: третього (освітньо-наукового) рівня підготовки докторів філософії «Соціологія» (30 квітня), другого (магістерського) рівня вищої освіти «Педагогіка вищої школи» (23 квітня), першого (бакалаврського) рівня вищої «Охорона праці» (24 квітня). Він закликав брати участь у тренінгах із акредитації, а також «по гарячих слідах» свіжого рейтингування подавати пропозиції та рекомендації щодо його критеріїв.

 

Про переможців конкурсу «Молодий вчений»

Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук повідомив, що доктор наук, професор кафедри англійської філології та лінгводидактики факультету іноземної філології Ельдар Веремчук і кандидат біологічних наук, голова Ради молодих вчених ЗНУ Руслан Амінов стали переможцями, кожен у своїй номінації, Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений». Він є важливою ініціативою, спрямованою на визнання, відзначення та просування досягнень молодих учених у різних галузях і сферах діяльності. Його головна мета – підтримка молодих учених. 

Нагадуємо

21 квітня о 10 годині розпочнеться «День відкритих дверей ЗНУ» у «Незламному хабі». А «День відкритих дверей-онлайн» відбудеться 26 квітня о 15 годині (Zoom: 759 900 2424, код доступу: 12345).

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини