Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту в Академії STREAM-освіти навчали основ підприємництва

На факультеті менеджменту в Академії STREAM-освіти навчали основ підприємництва

На факультеті менеджменту в Академії STREAM-освіти навчали основ підприємництва
17.04.2024 09:34 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет менеджменту відділ доуніверситетсьекої підготовки профорієнтації працевлаштування Відкрита Академія STREAM-освіти зустріч напрям менеджменту підприємництва

Протягом шести тижнів на факультеті менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) тривають заняття у Відкритій Академії STREAM-освіти за напрямом менеджменту та підприємництва.

 

Перші три заняття провела завідувачка кафедри підприємництва, менеджменту організацій і логістики Тетяна Павлюк. Викладачка в своєму блоці лекцій про стартапи розповіла про їхню мету та завдання, їхні відмінності та різновиди. Вона познайомила учнів з українськими стартапами. Особливо зацікавила слухачів академії тема «Дизайн мислення: візія, місія, цінності».

Доцентка кафедри підприємництва, менеджменту організацій і логістики факультету менеджменту Юлія Полусмяк познайомила учнів з основами підприємництва. Викладачка розповіла цікаві факти про бізнес та бізнес-ідеї, провела вправи на розкриття власного підприємницького потенціалу учнів, дослідила складники бізнес-планування діяльності підприємства.

Представники факультету менеджменту впевнені, що навчання в Академії сприятимуть розвитку підприємницького мислення, формування креативності та розкриття власного потенціалу.

Нагадаємо, що Відкрита Академія STREAM-освіти – це інноваційна освітня платформа, орієнтована на розвиток навичок учнів у галузях науки, технологій, інженерії, математики, мистецтва, комунікації й письма та менеджменту і підприємництва.

 

Факультет менеджменту ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини