Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет продовжує активну профорієнтаційну діяльність

Юридичний факультет продовжує активну профорієнтаційну діяльність

Юридичний факультет продовжує активну профорієнтаційну діяльність
18.04.2024 11:09 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет вступ-2024

15 квітня представники юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) зустрілися з учнями 9-11 класів Запорізького приватного навчально-виховного комплексу «РЕАЛ». Учні дізналися про різні юридичні професії, про їх позитивні та негативні аспекти, з’ясували, що перших набагато більше.

 

Школярі отримали інформацію про те, що отримання юридичної освіти дає не лише чимало можливостей професійної реалізації, а є також корисним у повсякденному житті, дозволяє захистити не лише свої права, але й права членів сім’ї, родичів і друзів. Учасники зустрічі обговорили найпоширеніші міфи про юристів загалом та окремі юридичні спеціальності зокрема. Для старших класів надали інформацію про особливості вступної кампанії 2024 року, про ефективне виконання такої обов’язкової умови, як написання мотиваційного листа, про заходи, які проводитимуться юридичним факультетом і Запорізьким національним університетом у найближчий період.

Зокрема, учнів запросили на Дні відкритих дверей, які відбудуться 21 квітня о 10:00 в Незламному хабі та 26 квітня о 15:00 на платформі ZOOM. А ще: на ярмарку освіти для абітурієнтів 7 травня та за час екскурсії студмістечком ЗНУ 15 травня о 15:30.

Організатори підкреслили, що зустріч пройшла у теплій та доброзичливій атмосфері, а завершились вона відповідями на питання учнів і домовленістю про подальші зустрічі. Юридичний факультет щиро подякував за сприяння в організації зібрання заступниці директора Олександрі Дьяченко та класній керівниці Тетяні Іванець.

Стежте за подіями вишу також на сайті та соцмережевих сторінках ЗНУ, а також на сайті та соцмережевих сторінках юридичного факультету:

https://t.me/p_r_a_v_o

https://t.me/law_dekanat_znu

https://www.instagram.com/sslawznu?igsh=MTAzamUxeXE5ZnE4aw==

https://www.facebook.com/share/tSC2wFqjbrCCjFEq/?mibextid=K35XfP

https://www.tiktok.com/@pravo_znu?_t=8lPM5uBorqv&_r=1

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/law

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини