Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет історії та міжнародних відносин продовжує зустрічі зі старшокласниками

Факультет історії та міжнародних відносин продовжує зустрічі зі старшокласниками

Факультет історії та міжнародних відносин продовжує зустрічі зі старшокласниками
18.04.2024 11:12 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет історії міжнародних відносин вступ-2024

16 квітня відбувся захід від представників факультету історії та міжнародних відносин ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) зі школярами Запорізької гімназії № 93. Спікерами від вишу були: заступниці декана – з профорієнтаційної роботи Ірина Савченко, з навчальної – Ірина Кривко, заступник декана з міжнародної діяльності – Станіслав Черкасов. Організація зустрічі відбулася за підтримки завідувачки навчальної частини гімназії Лариси Дмитренко.

 

На початку зустрічі Ірина Савченко повідомила учнів про заходи ЗНУ для абітурієнтів. Особливо увагу присвятили Дню відкритих дверей, який відбудеться 21 квітня. Також представники факультету розкрили особливості навчання та студентського життя на факультеті та його освітні програми.

Йшлося про освітні програми «Історія» та «Середня освіта (Історія та громадянська освіта)» від Ірини Савченко, «Міжнародні відносини» від Станіслава Черкасова, «Середня освіта (Географія)» від Ірини Кривко. Також Ірина Савченко поділилася з учнями цікавинками та можливостями для студентських активностей на факультеті.

Представники факультету історії та міжнародних відносин ЗНУ подякували адміністрації гімназії за організаційну підтримку зустрічі та висловили сподівання побачити її випускників як студентів вишу.

Соцмережі ФІМВ

Facebook https://www.facebook.com/groups/ifznu/

Telegram https://t.me/hist_N_interrelations_fac_ZNU

Факультет історії та міжнародних відносин ЗНУ

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини