Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кафедра теорії та методики фізичної культури і спорту на міжнародному рівні презентує здобутки галузі

Кафедра теорії та методики фізичної культури і спорту на міжнародному рівні презентує здобутки галузі

Кафедра теорії та методики фізичної культури і спорту на міжнародному рівні презентує здобутки галузі
18.04.2024 15:55 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ кафедра теорії методики фізичної культури спорту факультету фізичного виховання здоров’я туризму акредитація міжнародна конференція

Напередодні проведення VI Міжнародної науково-практичної конференції 15 квітня відбулось чергове засідання кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту, яка є одним з основних організаторів цього заходу.

 

До складу наукової робочої групи увійшли: професор Анатолій Конох, професорка Валерія Тищенко, доценти кафедри Ольга Соколова, Юлія Коваленко, Анатолій Орлов, Федір Товстоп’ятко, Павло Пиптюк, Галина Омельяненко, Тамара Чиженок і старший викладач кафедри Світлана Парій.

Присутні розглянуто стан підготовки до VI Міжнародної науково-практичної  конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ, ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ТУРИЗМУ В СУЧАСНИХ УМОВАХ ЖИТТЯ». З доповіддю виступила докторка наук з фізичного виховання і спорту, професорка кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Валерія Тищенко. Вона зазначила кількість учасників, а також розповіла і про тих, хто зареєструвався щодо написання наукових статей та тез. Доповідачка поінформувала про стан підготовки програми зібрання, тематику роботи секцій, засідань круглих столів і семінарів і презентацій. Обговорили фахівці і поточні завдання, організаційні моменти. Загалом усі відзначили, що робота з підготовки конференції відбувається відповідно до календарного плану.

Завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту професор Анатолій Конох вніс рекомендацію щодо покращення та підготовки видання наукового збірника конференції. Крім того, на засіданні заслухали пропозиції всіх членів робочої групи та внесли свої зауваження щодо поліпшення роботи секцій науково-практичної конференції.

Також за час засідання кафедри розглянули питання про участь у конкурсі на заміщення вакантних посад наукових працівників кафедри. Заслухали звіти про виконану роботу Галини Омельяненко, Ольги Соколової та Павла Пиптюка.

 

Кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини