Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Студвесна-2024» настала в ЗНУ

«Студвесна-2024» настала в ЗНУ

«Студвесна-2024» настала в ЗНУ
19.04.2024 07:42 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ студентська весна Центр культури комунікацій

17 квітня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) стартувала «Студентська весна-2024» від Центру культури та комунікацій Запорізького національного університету за підтримки адміністрації Запорізького національного університету

На початку заходу присутні подякували захисникам і захисницям Збройних сил України за можливість зібратися у виші на цій непересічній творчій події. Організатори пообіцяли, що боротьба за головний кубок цього року обіцяє бути запеклою! Відомо, що змагаються за першість – чотири команди. Цього року конкурс набув нового значення: кожен студент відроджує традиції ЗНУ, адже розкриває таланти як у вокальному, хореографічному, ораторському мистецтві, так і як організатор, сценарист, режисер. До слова, Кубок Гран-прі переходить від переможця до переможця із року в рік. Оцінювання проходить в 3 етапи: відео-візитка, концертна програма та декоративного оформлення.

До складу журі увійшли: керівниця вокальної студії Центру культури та комунікацій Наталія Пиріг; керівник музичної студії «404» Центру культури та комунікацій – Данило Кучеренко; художня керівниця хореографічної студії, заступниця директора Центру культури та комунікацій Ірина Осипчук; редактор і ведучий Ліги Сміху ЗНУ та Запорізької Ліги Сміху, автор телепрограм та інтернет-проєктів, резидент Запорізького стендап-клубу, голова журі конкурсу "Студентська весна" 2024" Микита Налівкін.

Розпочала конкурсний день команда «Фінальна назва в розробці» ( це збірна факультету іноземної філології, економічного та філологічного). Згодом зал порадували яскравим виступом «SVIDOMY» (Економіко-правничий фаховий коледж) та «Господа Присяжні» (юридичний факультет). Фінішним акордом став виступ команди «П’ятий елемент» (збірна Інженерного навчально-наукового інституту, математичного та біологічного факультету).

Наприкінці заходу всіх охочих запросили на гала-концерт «Студентська весна-2024», який відбудеться в актовій залі другого корпусу Запорізького національного університету 23 квітня о 16:00.

 

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.951883303606372

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини