Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка істфаку вивчає урбаністику в університеті м. Загреба (Хорватія)

Студентка істфаку вивчає урбаністику в університеті м. Загреба (Хорватія)

Студентка істфаку вивчає урбаністику в університеті м. Загреба (Хорватія)
19.04.2024 16:42 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет історії міжнародних відносин академічна мобільність Erasmus+ проєктна діяльність презентація

Студентка факультету історії та міжнародних відносин ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ангеліна Образцова вже понад місяць за програмою «Erasmus+» навчається в університеті м. Загреба (Хорватія) на факультеті політичних наук. 2 квітня студентка ЗНУ та два інші інтернаціональні студенти з Іспанії та Туреччини захистили проєкт «Tisak: city, people, screen» з курсу «Media and the City» – вчення про урбанізм, місто, політику сучасного життя в різних країнах.

 

Ангеліна Образцова поділилася своїми враженнями від підготовки та презентації проєкту:

- Досліджуючи матеріал у період підготовки до проєкту, для мене було справжньою несподіванкою скільки цікавих та незвичних явищ ми пропускаємо в щоденному житті. Ми не звертаємо уваги на білборди та рекламу, що зʼявляється та зникає непомітно для нас, не розуміємо її справжнього, інколи прихованого сенсу.

В нашому проєкті ми розповіли про те, чому обрали «Тісак» (крамниця з товарами щоденної необхідності, наприклад, такі як квиток на громадський транспорт, газети, журнали, солодощі, сувеніри). Глядачі дізналися, які типи екранів має цей магазин. як він впливає на людей та їхню соціалізацію в сучасному світі. Вони отримали відповіді на питання: «Тісак контрастує чи вписується в міський ландшафт? Чи будуть існувати магазини такого типу в мабутньому, інтелектуально розвиненому світі?».

Присутні також прослухали виступи інших студентів та їхні аналізи фільмів про урбанізм чи місць у м. Загребі.

 

За матеріалами фейсбуку факультету історії та міжнародної діяльності ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини