Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті студентів запросили вступати до магістратури

На математичному факультеті студентів запросили вступати до магістратури

На математичному факультеті студентів запросили вступати до магістратури
22.04.2024 11:42 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ математичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування магістратура консультація вступ-2024

На математичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч студентів 4 курсу, які навчаються за спеціальністю 111 «Математика», з гарантами освітніх програм магістерського рівня «Математика» (доцентка Ірина Красікова) та «Середня освіта (математика)» (доцентка Наталія Манько). На зустрічі також були присутні завідувач кафедри загальної математики Ігор Зіновєєв та заступниця декана з профорієнтаційної роботи Марина Гречнєва.

 

Під час зустрічі гарантки розповіли про особливості освітніх програм, їхні освітні компоненти, а також – про особливості цьогорічної вступної кампанії в магістратуру. Освітня програма «Математика» – ненова для математичного факультету, наразі вона має діючу акредитацію. Програму «Середня освіта (математика)» факультет започатковує саме в цьому році. Це стало відповіддю на потребу в підготовці вчителів математики для загальноосвітніх навчальних закладів.

Студенти поставили багато запитань, які стосувалися й майбутнього навчання за програмами, і правил вступу, зокрема, йшлося про складання єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування. На всі свої питання випускники бакалаврату отримали вичерпні відповіді. Марина Гречнєва запросила студентів взяти участь у пробних тестуваннях з іноземної мови та ТЗНК, які проводяться в системі Moodle для студентів ЗНУ.

 

Математичний факультет

 

Слідкуйте за подіями на сторінках соцмереж математичного факультету:

https://www.facebook.com/mathznu

https://t.me/ab_matfak_znu

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/math

https://t.me/mathfakznu

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

 

Схожі новини