Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ абітурієнти дізналися про переваги навчання у виші

На ФСУ абітурієнти дізналися про переваги навчання у виші

На ФСУ абітурієнти дізналися про переваги навчання у виші
22.04.2024 15:17 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціології управління відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування День відкритих дверей вступ-2024

19 квітня в Zoom-форматі відбувся День відкритих дверей на кафедрі філософії, публічного управління та соціальної роботи факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Із вітальним словом до учасників заходу звернулася декан факультету соціології та управління Тетяна Бірюкова та завідувач кафедри Тарас Бутченко, наголосивши на унікальності освітніх програм «Європейські філософські студії і креативні індустрії» та «Філософія». Адже саме вивчення філософії сприяє розвитку креативності, аналітичних навичок та здатності логічно й критично мислити, визначаючи можливості успіху у багатьох професійних сферах.

Професори кафедри Володимир Глазунов, Олександр Краснокутський та Ірина Чайка ознайомили майбутніх абітурієнтів із порядком вступу до закладів вищої освіти у 2024 році. Вони надали інформацію про кафедру філософії, публічного управління та соціальної роботи та переваги навчання на факультеті. Вони розповіли про активне та насичене студентське життя студентів ЗНУ та творчі професії майбутнього; повідомили про міжнародні можливості академічної мобільності для студентів спеціальності 033 «Філософія». Також спікери провели мінітренінг із написання мотиваційних листів.

Майбутні абітурієнти активно брали участь у спілкуванні з представниками кафедри. Оскільки захід відбувся напередодні Всесвітнього дня творчості та інноваційної діяльності, учасникам запропонували проявити власну креативність, розв’язуючи завдання інтерактивної Quiz-вікторини. Всі успішно виконали завдання вікторини і за результатами отримають сертифікат учасника.

Запис заходу ви можете переглянути за лінком: https://youtu.be/0LC4-Z2yzMM

Інстаграм Кафедри філософії, публічного управління та соціальної роботи: https://www.instagram.com/philosophy_znu_/

Сайт ФСУ: https://fsu.org.ua/

 

Слідкуйте за анонсами на каналі факультету соціології та управління ЗНУ: https://t.me/fsu_znu

 

Факультет соціології та управління

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини