Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Актуальні питання української філології обговорили на «Молодій науці»

Актуальні питання української філології обговорили на «Молодій науці»

Актуальні питання української філології обговорили на «Молодій науці»
23.04.2024 05:59 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ філологічний факультет наукова діяльність студентська наука конференція Молода наука

17 квітня у Zoom’і відбулися секційні засідання мовознавчого та літературознавчого спрямування загальноуніверситетської конференції «Молода наука» ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Після вітального слова декана філологічного факультету Ірини Бондаренко учасники (близько двадцяти) обговорили найбільш актуальні питання сучасного літературного процесу, а також розглянули особливості функціювання української мови як в Україні, так і за її межами. Прикметним є те, що до нас, спробувавши свої сили в мовознавчих розвідках, приєдналися також студентки Економіко-правничого коледжу Аліна Прядко й Вікторія Романенко.

З програмою доповідей можна ознайомитися за покликанням (https://docs.google.com/document/d/1vDmaygHgsU8sqAflWg1lHsGCkxSiQ2s-RtyCk2k4KbM/edit?usp=sharing), а їх тексти в найближчий місяць будуть оприлюднені в одному з томів щорічника «Молода наука».

 

Заступник декана з наукової роботи

філологічного факультету

Оксана Меркулова

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини