Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковиця ЗНУ приєдналася до міжнародної ініціативи з обміну дослідницьким досвідом

Науковиця ЗНУ приєдналася до міжнародної ініціативи з обміну дослідницьким досвідом

Науковиця ЗНУ приєдналася до міжнародної ініціативи з обміну дослідницьким досвідом
23.04.2024 11:54 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціології управління міжнародна діяльність наукова діяльність тренінг нетворкінг

Доцентка кафедри соціології факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Таісія Ратушна взяла участь у заході з нетворкінгу та співпраці «Ukrainian Researchers in Germany: Networking and Cooperation Event 2024», який відбувся 17та 18 квітня в Берліні (Німеччина).

 

Співорганізаторами форуму стали Alexander von Humboldt Foundation, DAAD – German Academic Exchange Service, Deutsche Bundesstiftung Umwelt, Gerda Henkel Foundation, Leopoldina – German National Academy of Sciences, and VolkswagenStiftung.

Організатори заходу мали на меті створити платформу для нетворкінгу та взаємного навчання для українських дослідників у Німеччині. Вони запропонували можливості для обміну досвідом в контексті та поза межами академічних дисциплін, а також – поглибленні дискусії на теми, пов'язані з поточною ситуацією у сфері вищої освіти та досліджень в Україні та майбутніх проєктів співпраці з німецькими партнерами.

Таісія Ратушна високо оцінила корисність своєї участі в цьому заході. Вона не лише змогла взяти участь в обговоренні важливих питань, пов’язаних з освітою та наукою в Україні, а й налагодити зв’язки з колегами.

 

Факультет соціології та управління ЗНУ

 

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини