Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Старшокласники колегіуму «Елінт» дізналися про переваги навчання в ЗНУ

Старшокласники колегіуму «Елінт» дізналися про переваги навчання в ЗНУ

Старшокласники колегіуму «Елінт» дізналися про переваги навчання в ЗНУ
23.04.2024 12:01 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування співпраця колегіум вступна кампанія-2024

У межах профорієнтаційної роботи філологічного факультету та на запрошення дирекції колегіуму «Елінт» викладачі філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), доцентки кафедри української мови Лариса Бойко і Любов Стовбур та доцентка кафедри української літератури, заступниця декана із профорієнтаційної роботи Ірина Бакаленко завітали на «віртуальну гостину» до старшокласників цього навчального закладу. На захід завітали 22 випускники колегіуму.

 

У центрі обговорення були питання успішного проходження Національного мультипредметного тесту, особливості вступу до закладів вищої освіти та вибору майбутньої професії.

Присутнім на заході презентували освітні програми філологічного факультету: «Прикладна лінгвістика»; «Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Польська мова і література, англійська мова».

Лариса Бойко розповіла про особливості та переваги навчання на факультеті, практичну підготовку студентів, подальше працевлаштування, насичене цікавими подіями студентське життя, широкі міжнародні можливості, які відкриваються під час навчання в Запорізькому національному університеті і на філологічному факультеті зокрема.

Заступниця директора колегіуму Олена Мазакова та класна керівниця випускників Олена Муковоз – викладачки української мови та літератури, своїми прикладами переконують старшокласників у можливостях професійної реалізації випускників філологічного.

Після закінчення презентації присутніх на заході запросили на День відкритих дверей, який відбудеться онлайн-режимі 26 квітня.

Дирекція колегіуму висловила щиру подяку філологічному «десантові». Сврєю чергою, представниці ЗНУ зазначили, що сподіваються побачити частину потенційних абітурієнтів колегіуму в лавах студентів філологічного факультету.

 

Філологічний факультет

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини