Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачка факультету СПП приєдналась до Міжнародного фестивалю «МАКСИМУМ-24»

Викладачка факультету СПП приєдналась до Міжнародного фестивалю «МАКСИМУМ-24»

Викладачка факультету СПП приєдналась до Міжнародного фестивалю «МАКСИМУМ-24»
23.04.2024 14:32 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології фестиваль майстер-клас підвищення кваліфікації

Днями доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Алла Курінна взяла участь у Міжнародному фестивалі метафор, метафоричних карт і психологічних практик «МАКСИМУМ-24», який відбувся в  Києві.

 

Традиційно унікальний фестиваль, присвячений використанню метафоричних асоціативних карт і метафор у психології та психотерапії, професійній комунікації та повсякденному житті, відкрила Ніка Вернікова, керівниця Інституту Психології Розвитку МАКсимум.

До програми Міжнародного фестивалю метафор, метафоричних карт і психологічних практик увійшло 19 майстер-класів від 19 кспертів зі всієї України: Тетяни Бородулькіною «Подорож, яка змінює та зцілює» (м. Запоріжжя), Наталії Даценко «Віднайти свої точки опори» (м. Львів), Галини Бурковської «Життя у Ритмі. Як зберегти Емоційний та Фізичний баланс» (м. Вінниця), Ірини Осуховської «Квінтесенція Щастя» (м. Тернопіль), Марини Соболєвої «Спитай себе: - Хто Я?» (м. Запоріжжя), Юлії Гуменюк «Точка активації Вашої Енергії» (м. Київ), Олени Жаворонкової «Психологічний землетрус, як умова для зростання» (м. Київ), Оксани Кокоти «Пошук сенсу життя та самоцінність в умовах психологічного виснаження» (м. Київ), Тетяни Поспєлової «Посттравматичне зростання: мрія чи реальність?» (м. Буча), Анни Братасюк «Маски і ролі: як бути різною і залишатись справжньою» (м. Київ), Тетяни Ільїної «Ключі – підказки Всесвіту для ресурсу» (м. Київ), Тетяни Могилко «Наші бажання: міфи і реальність» (м. Київ), Тамари Рудікової «Гроші – частка в цілому» (м. Київ), Ніни Колбіної «Емоційно-чуттєве «Я». Темінь», (м. Ужгород), Ніни Зяблікової «Як ваше призначення допоможе вам розбагатіти?» (м. Кропивницький), Інни Концевич «Моя Єдина країна – Родина» (м. Запоріжжя), Олени Миколенко «Як спеціалісту працювати не багато, а ефективно» (м. Одеса) та Лариси Якименко «Жінка – квітка Сонця» (м. Вінниця).

У роботі майстер-класу першої лінійки під назвою «Подорож, яка змінює та зцілює», що проводила психологиня, доцентка кафедри психології, авторка МАК, Тетяна Бородулькіна, взяла участь доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти ЗНУ Алла Курінна. Під час майстер-класу учасники досліджували себе та своє життя. вони спробували знайти відповіді на запитання екзистенційного змісту; ознайомилися з авторською технікою з використанням МАК та арттехнік «Руки», із авторськими МАК актуалізації екзистенційних смислів «Роздуми карпатською стежкою».

Відзначимо, що Тетяна Бородулькіна із гостьовою лекцією і майстер-класом неодноразово запрошувалася на заняття з дисциплін суспільно-гуманітарного циклу ОПП 012 «Дошкільна освіта» та 013 «Початкова освіта» ЗНУ. І під час зустрічі зі студентами, і в ході роботи з учасниками фестивалю в залі панувала атмосфера любові, добра й творчості, про що потім напишуть на своїх сторінках у Facebook учасники зібрання.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини