Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі філфаку продовжують активну профорієнтаційну роботу

Викладачі філфаку продовжують активну профорієнтаційну роботу

Викладачі філфаку продовжують активну профорієнтаційну роботу
23.04.2024 15:38 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування школа співпраця вступ-2024

У межах профорієнтаційної роботи філологічного факультету та на запрошення директора спеціалізованої школи Сергія Доновського декан філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ірина Бондаренко та викладачки факультету Ірина Бакаленко та Ірина Ільченко завітали на «віртуальну гостину» до Запорізької спеціалізованої школи № 100, де зустрілися з учнями 11-х класів.

 

Декан філологічного факультету Ірина Бондаренко привітала старшокласників, підкреслила важливість свідомого вибору майбутньої професії. Презентувала освітні програми філологічного факультету: «Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Польська мова і література, англійська мова» та «Прикладна лінгвістика», акцентувавши увагу на особливостях та перевагах навчання на факультеті, практичній підготовці студентів, можливостях працевлаштування. Інформація про відомих випускників факультету, серед яких – директор школи Сергій Доновський, заступники директора Тетяна Климова та Денис Таган, вчительки української мови та літератури Інна Кодра, Олена Короленко, Інна Польська, Оксана Сидоренко, вчителька зарубіжної літератури Світлана Гулая, переконали старшокласників у перспективах професійної реалізації випускників.

Доцентка кафедри української мови Ірина Ільченко розповіла старшокласникам про унікальність освітньої програми «Прикладна лінгвістика», міждисциплінарний характер якої задовольнятиме попит на кваліфікованих фахівців-лінгвістів зі знанням української та англійської у сфері інформаційних технологій.

Доцентка кафедри української літератури Ірина Бакаленко звернула увагу майбутніх студентів на особливості цьогорічної вступної кампанії та національного мультипредметного тесту (НМТ): блоки національного мультипредметного тесту; особливості тестових завдань та критерії їх оцінювання; вагові коефіцієнти до результатів НМТ; демонстраційні тести НМТ із різних предметів від Українського центру оцінювання якості освіти. А також – про пункти тестування; терміни вступної кампанії 2024; створення електронних кабінетів вступника та порядок подання документів до закладів вищої освіти; конкурсний бал вступника; пільги при вступі до вишів.

Більше інформації – за лінком: https://testportal.gov.ua/

Не менш цікавими для старшокласників були й практичні поради щодо підготовки до написання тесту з української мови (обов’язковий предмет) та української літератури (предмет на вибір).

Учасників зустрічі запросили приєднатись до «Віртуальної навчально-консультаційної платформи «Вступник-2024» від Запорізького національного університету, заповнивши форму: https://docs.google.com/forms/d/1W-ZD1iZ90UAbTXcg-iSjMm8fE17xATILqSNf-V4MvGk/viewform?edit_requested=true

А також їх запросили до телеграм-групи для вступників, де можна швидко знайти корисну, необхідну й завжди актуальну інформацію щодо вступу до закладів вищої освіти й оперативно отримати відповіді на актуальні для них питання: https://t.me/+8BcLNkoJOjBmYjVi

Викладачі філологічного факультету подякували директору спеціалізованої школи Сергію Доновському та вчительці зарубіжної літератури Світлані Гулій за організацію мотиваційної зустрічі зі старшокласниками.

«Запорізький національний очікує саме на вас, випускники 2024 року! Запрошуємо до філологічної родини ЗНУ!» – звернулися вони до учасників заходу.

 

Більше інформації щодо навчання за освітніми програмами філологічного факультету та особливостей вступу-2024 можна дізнатись на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соціальних мережах:

Сайт філологічного факультету

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments

Facebook: https://www.facebook.com/groups/305295373405221

Telegram: https://t.me/philologists_znu

Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/

https://www.instagram.com/filfak.znu/

Чат-бот в Telegram: https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

Філологічний факультет

 

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини