Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту стейкхолдери провели гостьову лекцію

На факультеті менеджменту стейкхолдери провели гостьову лекцію

На факультеті менеджменту стейкхолдери провели гостьову лекцію
23.04.2024 16:15 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет менеджменту освітній процес лекція стейкхолдери співпраця

Стейкхолдери кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики провели 18 квітня онлайн-вебінар «Практичний менеджмент» для  студентів факультету менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та здобувачів освіти кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування Харківського державного біотехнологічного університету.

 

На вебінарі були присутні менеджери Компанії «Сільпо» Ілона Ахінько, Олена Баздирева, Юлія Бурлай, Надія Мамецька, Кирило Мєдвєдєв, Руслана Романова та Ганна Шалімова. Спікером заходу був директор з операційної діяльності «Сільпо» Сергій Сейма.

На зустрічі студенти ознайомилися з цікавими практичними кейсами з управління компанією в складні воєнні часи. Питання та відповіді вражали своєю актуальністю та гостротою проблем сьогодення в сфері сучасного менеджменту підприємств різних галузей діяльності.

Також представники університету обговорили зі стейкхолдерами можливості подальшої співпраці щодо проведення практик для студентів бакалаврату та магістратури у компанії «Сільпо» та можливості подальшого працевлаштування випускників на вакантні посади компанії. Менеджери компанії висловили свої думки щодо актуальності та особливостей освітніх програм спеціальностей 073 «Менеджмент» та 076 «Підприємництво та торгівля».

Зустріч пройшла цікаво та легко, у дружній атмосфері. Для для студентів підготували вікторину та розіграш призів від компанії «Сільпо». Факультет менеджменту подякував постійним надійним стейкхолдерам і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

 

Факультет менеджменту

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини