Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ підвищили психологічну та педагогічну кваліфікацію

Викладачі ЗНУ підвищили психологічну та педагогічну кваліфікацію

Викладачі ЗНУ підвищили психологічну та педагогічну кваліфікацію
24.04.2024 08:35 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психології посилення можливостей українських академічних працівників інноваційно педагогічно-психологічна освіта

У межах проєкту «Посилення можливостей українських академічних працівників в інноваційній педагогічно-психологічній освіті та дослідженнях», який реалізується у ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), науково-педагогічні працівники університету пройшли навчання від міжнародних партнерів.

 

Цього місяця відбувся онлайн-курс «Системи роботи з проблемною поведінкою учнів». Його лекторами були науковці університету Масарика (Чехія). Низку онлайн-вебінарів присвятили освітянському міжнародному досвіду роботи з травмою. Учасники розглянули відповідні теоретичні засади в системі освіти та «Підхід з повагою до травми». А ще обговорили сучасний погляд на щастя та реалізацію соціального й емоційного навчання. Прикладні аспекти розглядали під час вивчення методу консультативних гуртків та відновної практики, методу прикладної драми та гештальт-терапії. Цікавість викликав метод PIBIS – це про позитивне поведінкове втручання та підтримку.

Під час навчання учасники отримали корисну інформацію про нові підходи, які мають доказову базу, відпрацювали практичні навички, обговорили важливі питання, зокрема, як знаходити ресурси для власного відновлення.

Окрім сертифікатів від Асоціації з міжнародних питань, учасники онлайн-курсу отримали посилання на корисні матеріали та практики. Черговий етап проєкту – розробка курсу «Психолого-педагогічна робота з учнями у складних життєвих ситуаціях». Його запровадять у ЗНУ.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини