Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ досліджують проблеми та перспективи розвитку фізичної терапії

У ЗНУ досліджують проблеми та перспективи розвитку фізичної терапії

У ЗНУ досліджують проблеми та перспективи розвитку фізичної терапії
20.04.2024 10:09 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ наукова діяльність студентська наука конференція секційна робота актуальні проблеми фізичного виховання

19 квітня на факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в межах VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми фізичного виховання, спорту, фізичної реабілітації та туризму в сучасних умовах життя» на кафедрі фізичної терапії та ерготерапії відбулося засідання секції «Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку фізичної терапії та ерготерапії. Медико-біологічні та психолого-педагогічні аспекти збереження здоров’я людини».

 

Конференція проходила в змішаному форматі із застосуванням сучасних інформаційних технологій. Модераторками секційного засідання конференції стали завідувачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії, професорка Надія Богдановська та доцентка цієї ж кафедри Олена Потапова. У роботі секції взяли участь більш ніж 75 учасників. Це – студенти, аспіранти та викладачі Запорізького національного університету та науковці інших закладів вищої освіти України та світу. Професорка Надія Богдановська під час відкриття конференції в привітальній промові зробила акцент на важливості розуміння сучасного стану та подальших перспектив розвитку фізичної терапії та ерготерапії в Запорізькій області та в Україні. Олена Потапова ознайомила учасників із регламентом конференції.

Доповідачі представили результати своїх наукових досліджень під час роботи секції. Едуард Дорошенко із Запорізького державного медико-фармацевтичного університету розглянув тему «Еволюція реабілітаційного напряму в освітньо-науковому просторі України». Віталій Кашуба з Національного університету фізичного виховання і спорту України доповів «Фізкультурно-спортивну реабілітацію: сучасний стан та перспективи розвитку». Тетяна Баришок із Хортицької національної академії (Запоріжжя) висвітлила «Розвиток послуг фізичної терапії в Україні: стан, проблеми і перспективи». Мар’яна Сабадош із Ужгородського національного університету розповіла про «Handling: раннє втручання для дітей з церебральним паралічем». Валерія Мізін із Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту (Дніпро) представила доповідь на тему «Відкриття горизонтів: враження та навчання в центрах реабілітації у Франції».

Марія Шерстяних із цього ж закладу вищої освіти розглянуал таку тему, як «Оцінка ефективності фізичної терапії після перенесеного ішемічного інсульту». Представниця ЗНУ Валентина Ольшанська висвітлила «Досвід Нідерландів у реабілітації військовослужбовців після ампутації нижніх кінцівок на різних етапах відновлення». Голова команди фізичних терапевтів 7-ої міської лікарні відділення реабілітації (Запоріжжя) Олександр Подкур представив доповідь «Перемагаючи хворобу, відродити до життя».

На заході виступили науковці Запорізького національного університету. Володимир Машир дослідив «Вплив рецептивної музикотерапії на психофізіологічний стан осіб із посттравматичними стресовими розладами». Юлія Манько розглянула таку тему, як «Телереабілітація як інноваційний підхід до лікування та відновлення пацієнтів». Катерина Соломенчук представила доповідь «Можливості застосування сучасних програм “Posture” та “APECS” у студентів ЗВО з порушеннями постави в умовах воєнного часу».

Анатолій Алтухов, який представив водночас ЗНУ та Навчально-науковий медичний центр «Університетська клініка ЗДМФУ» (Запоріжжя), виступив ыз доповіддю на тему «Вплив кардіореабілітації на психологічний статус та якість життя кардіологічних пацієнтів».

Ці доповіді викликали жвавий інтерес в учасників заходу, які взяли участь в обговоренні. Тематика доповідей цілком відображала сучасний стан проблеми та перспективи розвитку фізичної терапії та ерготерапії. За результатами роботи конференції опублікують збірник матеріалів, а всі учасники отримають сертифікати.

Представники факультету фізичного виховання. здоров’я та туризму  щиро подякували всім науковцям за активну участь у роботі секції та побажали подальших наукових успіхів.

 

Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини