Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачка факультету СПП – тренерка від проєкту ЮНІСЕФ

Викладачка факультету СПП – тренерка від проєкту ЮНІСЕФ

Викладачка факультету СПП – тренерка від проєкту ЮНІСЕФ
24.04.2024 14:15 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології тренінгова програма співпраця заклади дошкільної освіти Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ

З 16 до 18 квітня тривало онлайн-навчання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти прифронтових регіонів України. До нього долучились 533 учасники. Це – педагоги закладів дошкільної освіти із Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Одеської та Сумської областей. У тренерській взаємодії з педагогами взяла активну участь кандидатка наук, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Людмила Шульга.

 

Можливість отримати нові знання та навички зʼявилась у педагогів завдяки проєкту Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) «Покращення доступу до послуг дошкільної освіти в умовах надзвичайних ситуацій та раннього відновлення в Україні». Проєкт реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України.

Під час навчання розглянули концептуальні засади реалізації змісту Державного стандарту дошкільної освіти в умовах воєнного стану. Учасники удосконалили готовність педагогів до організації безпечного освітнього простору в закладі дошкільної освіти та врахування особливостей роботи з дітьми з ООП. Вони опрацювали практичні навички щодо застосування інструментів взаємодії в очній, змішаній та дистанційній формах дошкільної освіти. Присутні на тренінгу опанували засоби психосоціальної підтримки учасників освітнього процесу; удосконалили вміння організації роботи з батьками та запровадження різних форм залучення дітей до дошкільної освіти.

За результатами навчання педагоги отримали сертифікати. Вони розпочинають діяльність з надання освітніх послуг для дітей дошкільного віку в очному форматі.

 

Слідкуйте за подіями кафедри дошкільної та початкової освіти на сторінках соцмережі Facebook: https://www.facebook.com/groups/918075885296746

 

Факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ

 

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини