Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День відкритих дверей відбувся на факультеті менеджменту

День відкритих дверей відбувся на факультеті менеджменту

День відкритих дверей відбувся на факультеті менеджменту
25.04.2024 11:08 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет менеджменту відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування День відкритих дверей вступ-2024

24 квітня факультет менеджменту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) провів День відкритих дверей, на який завітали майбутні вступники та їхні батьки.

 

На початку заходу з вітальним словом виступила декан факультету менеджменту, професорка Ірина Шавкун. Вона привітала абітурієнтів та побажала їм наснаги та успіхів у вступній компанії 2024 року.

Кафедри факультету представили учасникам заходу свої спеціальності та освітні програми. Так, завідувач кафедри бізнес-адміністрування та менеджменту зовнішньо економічної діяльності Дамір Бікулов розповів про переваги навчання на факультеті менеджменту та ознайомив майбутніх абітурієнтів з освітніми програмами кафедри. Завідувачка кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Татяна Павлюк презентувала освітні програми своєї кафедри.

Майбутні абітурієнти активно долучились до заходу. Вони ставили запитання щодо особливостей навчання на факультеті, а також щодо термінів подачі документів на вступ й інших аспектів вступної кампанії.

 

Факультет менеджменту

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини