Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Триває плідна співпраця юрфака та «Козацького ліцею»

Триває плідна співпраця юрфака та «Козацького ліцею»

Триває плідна співпраця юрфака та «Козацького ліцею»
26.04.2024 13:47 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет юридичний факультет вступ-2024 освітній процес профорієнтаційна робота

Продовжуючи активну профорієнтаційну діяльність та співпрацю з закладами середньої освіти, юридичний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запросив майбутніх абітурієнтів вступати до Запорізького національного університету та, зокрема, на свій факультет. Одним з таких закладів середньої освіти, де презентували відповідні освітні можливості, стала Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей». До слова, тут завжди привітно зустрічають викладачів юрфаку та інших факультетів ЗНУ.

 

Після зустрічі із десятикласниками на початку квітня, викладачі юридичного факультету завітали й до одинадцятикласників, щоб розповісти про переваги навчання у ЗНУ та на юрфаці. Випускники дізналися про особливості вступної кампанії цього року, про мінімальні конкурсні бали, про написання ефективного мотиваційного листа до обраної ними освітньо-професійної програми. Серед іншого одинадцятикласники отримали інформацію про найближчі заходи, які відбудуться на факультеті та у ЗНУ, зокрема про День відкритих дверей 26 квітня та екскурсію студмістечком ЗНУ 15 травня, про освітні програми 082 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність», перспективи працевлаштування після завершення навчання, про практичний складник навчання, про активне та яскраве студентське життя. Зустріч, як завжди у цьому закладі середньої освіти, пройшла у доброзичливій атмосфері, і завершились запрошенням школярів відвідати університет та факультет.

Юридичний факультет щиро подякував за сприяння та організацію зустрічі заступнику директора з навчальної роботи Володимиру Ушатому та практичній психологині Лілії Пугач.

Юридичний факультет

Стежте за подіями вишу також на сайті та соцмережевих сторінках ЗНУ, а також на сайті та соцмережевих сторінках юридичного факультету:

https://t.me/p_r_a_v_o

https://t.me/law_dekanat_znu

https://www.instagram.com/sslawznu

https://www.facebook.com/share/tSC2wFqjbrCCjFEq/

https://www.tiktok.com/@pravo_znu

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/law

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини