Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти коледжу обговорили наслідки трагедії на Чорнобильській АЕС

Студенти коледжу обговорили наслідки трагедії на Чорнобильській АЕС

Студенти коледжу обговорили наслідки трагедії на Чорнобильській АЕС
26.04.2024 14:39 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет відокремлений структурний підрозділ Запорізький металургійний фаховий коледж річниця Чорнобильської катастрофи

Учасниками заходу, який організував викладач Андрій Сечин, стали студенти другого та третього курсів спеціальності «Транспортні технології (на залізничному транспорті)» )ЗНУ ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

«Чорнобильська катастрофа – це найбільша катастрофа за всю історію ядерної енергетики, - зазначив Андрій Сечин. - В житті українців Чорнобиль є раною болю і втрат, котра не гоїться. Масштаби лиха та важкість наслідків стали найтяжчими в історії нашої планети. Героїзм ліквідаторів врятував мільйони життів, врятував світ. Ціною свого життя і здоров’я, під великими дозами опромінення вони зупинили невидимого й дуже підступного ворога. За неповними даними, через чорнобильський майданчик пройшли понад 600 тисяч осіб. На жаль, не всі вийшли з того пекла живими, багатьох не стало згодом».

Під час години пам’яті «Чорнобиль в серці України, а біль його по всій Землі» молодь згадувала події, які передували катастрофі, хронологію подій та говорила про наслідки аварії. А для того, щоб зрозуміти, наскільки великими виявилися масштаби трагедії, студенти прослухали розмову диспетчера управління пожежної охорони м. Прип’ять і подивилися відеозаписи та спробували спрогнозувати, як відбувалися б події, якби не було цієї катастрофи.

 

Сайт ВСП ЗМФК ЗНУ: https://zmk.zp.ua

 

Facebook ВСП ЗМФК ЗНУ: https://www.facebook.com/zmk.zp.ua

 

Матеріал надано ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ»

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини