Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукова бібліотека ЗНУ отримала нові навчальні та наукові видання

Наукова бібліотека ЗНУ отримала нові навчальні та наукові видання

Наукова бібліотека ЗНУ отримала нові навчальні та наукові видання
26.04.2024 14:44 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет наукова бібліотека нові книжкові надходження

Книгозбірня Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжує працювати над формуванням інформаційних ресурсів для фахової підготовки здобувачів вищої освіти всіх рівнів спеціальностей ЗНУ. Завдяки співпраці з університетськими бібліотеками України у межах книгообміну продовжують надходити до бібліотечного фонду нові видання.

 

Наукова бібліотека імені М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка надіслала для студентів ЗНУ навчальні та наукові видання, підготовлені та видані в цьому університеті. Для здобувачів вищої освіти спеціальностей «Політологія», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» буде цікавий навчальний посібник «Зовнішньополітичні доктрини і стратегії» (2021), підготовлений колективом авторів за редакцією Григорія Перепелиці. У виданні розкрито основні аспекти вироблення та реалізації доктрин і стратегій, що формують квінтесенцію зовнішньої політики.

Підручник Ігоря Гонти «English for Information Technologies» (2021) ввійде до кола літератури для здобувачів вищої освіти всіх спеціальностей, хто опановує інформаційні технології англійською мовою. Для здобувачів вищої освіти спеціальностей «Психологія», «Соціальна робота» та всіх, хто вивчає питання проблемних сімей, буде корисним навчальний посібник Наталії Максимової «Психологія соціальної роботи з проблемними сім'ями» (2017). В окремому розділі видання висвітлено сутність профілактики та корекції порушень стосунків у проблемній сім'ї.

Здобувачі спеціальності «Соціальна робота» також можуть залучити для фахової підготовки навчальний посібник Ольги Байдарової «Соціальна політика»" (2020). Для студентів спеціальності «Журналістика» відтепер є навчальний посібник Алли Бойко «Релігійна журналістика» (2020), де досліджено головні аспекти функціонування релігійної інформації в медіа України та світу та даються практичні поради щодо особливостей роботи журналіста з релігійною інформацією. Підручник «Цитобіохімія крові» (2020), підготовлений колективом авторів за редакцією Володимира Рибальченка, на сучасному науковому рівні висвітлює основні процеси цитології та біохімії крові для студентів медико-біологічних спеціальностей. А ось наукові видання КНУ імені Тараса Шевченка представлені, скажімо, колективною монографією «Ризики в сучасній системі міжнародних економічних відносин» (2021) за редакцією Олександра Шниркова, монографією Андрія Погорілого «Постать Дмитра Чижевського в українській філософській культурі» (2020).

Академічна спільнота ЗНУ висловила щиру вдячність КНУ імені Тараса Шевченка за підтримку. Тож інформацію про всі нові книги, номери журналів та інші види видань надає електронний каталог онлайн, сервіси «Нові надходження», віртуальні книжкові виставки «Нові надходження» та «Подаровані книги» на сайті наукової бібліотеки 

https://library.znu.edu.ua/

Наукова бібліотека

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини