Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Про особливості вступу абітурієнти дізналися на Дні відкритих дверей

Про особливості вступу абітурієнти дізналися на Дні відкритих дверей

Про особливості вступу абітурієнти дізналися на Дні відкритих дверей
29.04.2024 13:48 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультети відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування приймальна комісія студентська рада День відкритих дверей вступ-2024

26 квітня Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) підготував для всіх охочих в онлайн-форматі на платформі Zoom День відкритих дверей. Тут зібралися представники адміністрації, викладачі та студенти вишу, а також – випускники шкіл і коледжів, їхні рідні та вчителі. Майбутні абітурієнти завітали на захід, щоб остаточно переконатися, що ЗНУ – це саме той заклад вищої освіти, який відкриє їм шлях в успішне професійне майбутнє.

 

На початку заходу ректор ЗНУ Микола Фролов привітав присутніх:

- Шановні вступники, їхні батьки та друзі! Університет готовий до зустрічі з майбутніми першокурсниками. Ми дуже чекаємо на вас і хочемо, щоб ви обрали одну з 98 освітніх програм на рівні бакалаврату чи одну зі 102 освітніх програм на рівні магістратури та пов’язали своє майбутнє саме з нашим університетом!

Розібратися в непростій системі вступу молоді допоміг відповідальний секретар приймальної комісії Станіслав Іваненко.Спікер звернув увагу абітурієнтів на головні моменти цьогорічної вступної кампанії. Йшлося про національний мультипредметний тест і можливість використати сертифікати ЗНО; прохідний конкурсний бал; реєстрацію електронного кабінету вступника, кількість заяв, які можна подати цього року до вишів, а також про визначення їхньої пріоритетності. Доповідач зазначив, що для того, аби гарантовано вступити в ЗНУ, потрібно всюди вказати його першим пріоритетом. Також відповідальний секретар приймальної комісії ЗНУ Станіслав Іваненко окреслив, що зараховується для вступу: результати НМТ/ЗНО, мотиваційний лист, творчі роботи (для деяких спеціальностей), як працює електронний кабінет вступника: де подавати заяву, відстежувати статус вступу. А ще надав - контактну інформацію приймальної комісії: телефон, email, вебсайт. Йшлося і про прохідний конкурсний бал (для різних спеціальностей та за формами навчання), перелік документів для вступу: необхідні довідки, сертифікати, пільгові категорії (хто має право на пільги при вступі).

Абітурієнти цікавилися особливостями написання мотиваційного листа. Хоча мотиваційний лист не цьогорічна новація, проте його написання викликає чимало питань у вступників. Тож начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів порадила переглянути на сторінці «Вступнику в ЗНУ» в Youtube, як правильно оформити цей документ. СтаніславІваненко вичерпано відповів на питання вступників.

Проректор ЗНУ з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура звернув увагу абітурієнтів і їхніх батьків на те, що з осені планується розпочати навчання в двох форматах: безпосередньо в університеті та дистанційно. Тож у студентів буде вибір – якої формою скористатися. Наприкінці заходу голова студентської ради ЗНУ Аліна Воробко в детальній презентації продемонструвала учасникам зустрічі активне життя вишу, розказала про різноманітні проведені заходи для студентів. Йшлося про розвиток навичок (тренінги, майстер-класи, семінари), відпочинок (спортивні секції, творчі гуртки, розважальні заходи), втілення ідей: конкурси, гранти, стартапи.

Під час зустрічі майбутнім абітурієнтам нагадали, що на сьогоднівипускники університету працюють у всіх галузях виробництва, стають педагогами, економістами, юристами тощо. Серед колишніх студентів – депутати, керівники підприємств, переможці спортивних змагань різних рівнів і просто щасливі люди, які займаються улюбленою справою.

Усі представники ЗНУ відповіли на численні запитання майбутніх абітурієнтів та їх батьків, які стосувалися пільг, цін на навчання, переведення тощо. Завершенням Дня відкритих дверей стало запрошення на екскурсію Запорізьким національним університетом, яка відбудеться 15 травня о 15:30. Тож зібрання стало чудовою можливістю для майбутніх вступників познайомитися з університетом, його атмосферою та перспективами навчання.

Детальну інформацію щодо вступу можна отримати, звернувшись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою:

69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б, навчальний корпус № 2, каб. 204, 209, тел.: (061) 289-12-96, (061) 289-12-86.

Соцмережі відділу:

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU
Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?next=%2F
Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu/
YouTube-канал «Вступнику ЗНУ»: https://www.youtube.com/@VstupZNU

 

Вероніка Агапова,

фахівчиня відділу доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування,

студентка 3 курсу факультету журналістики

Анна Левченко, Вадим Плитниченко факультет журналістики

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини