Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП підвищують кваліфікацію соціальних педагогів-практиків

На факультеті СПП підвищують кваліфікацію соціальних педагогів-практиків

На факультеті СПП підвищують кваліфікацію соціальних педагогів-практиків
29.04.2024 12:52 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології наукова діяльність круглий стіл фахівці-практики підвищення кваліфікації соціальні педагоги

25 квітня на факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) завітали соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя для участі в роботі засідання круглого столу «Стратегії роботи з дітьми з проблемною поведінкою». Організаторами заходу стали кафедра соціальної педагогіки та спеціальної освіти у партнерстві з Центром професійного розвитку педагогічних працівників м. Запоріжжя. Захід відбувся за сприяння декана факультету соціальної педагогіки та психології Ольги Пономаренко, завідувачки кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти Наталії Заверико та психологині Центру професійного розвитку педагогічних працівників Любові Кременецької.

 

Модерували захід завідувачка кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти професорка Наталія Заверико та доцентка кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти Олена Лещенко. Методичну підтримку та технічний супровід забезпечували доцентка кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти Юліана Мацкевіч, завідувачка навчальною лабораторією спеціальної освіти та психологічного консультування Наталія Коршунова та студентка ОП «Соціальна педагогіка» Тетяна Бабенко.

На початку заходу учасників привітала декан факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ, професорка Ольга Пономаренко.

Під час роботи круглого столу обговорювались актуальні питання сьогодення: техніку підтримки емоційного стану соціальних педагогів і сучасні підходи до роботи з дітьми з проблемною поведінкою. У другій частині заходу присутні взяли участь у тренінговій роботі на тему «Гештальт-терапія як підтримка емоційного стану особистості», яку провела доцентка кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності Лариса Іванова.

Учасники засідання круглого столу наголосили на необхідності соціально-педагогічна підтримка всіх учасників освітнього процесу (діти, батьки, вчителі, адміністрація закладу освіти) та важливості підготовки кадрового резерву соціальних педагогів для системи освіти; зазначили роль соціального педагога в соціалізації дітей в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення України. Збільшення категорій отримувачів соціально-педагогічних послуг, а це – діти воїнів ЗСУ, ветерани ЗСУ, сім’ї загиблих воїнів ЗСУ, потерпілі від воєнних дій, внутрішньопереміщенні особи, особи з посттравматичними розладами та інші – підвищує попит саме на соціальних педагогів у закладах освіти всіх типів та рівнів. Оскільки фахівці допомагають людям знайти нові шляхи адаптації до змінених умов, сприяючи відновленню соціальних мереж, навчанню нових навичок та інтеграції в нові спільноти. Після війни сприятимуть процесу відбудови та розвитку мирного суспільства, працюючи зі спільнотами та інституціями для підтримки толерантності, взаєморозуміння та прав людини на деокупованих територіях.

Факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини