Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет СПП долучився до міжнародного семінару з цифрового навчання

Факультет СПП долучився до міжнародного семінару з цифрового навчання

Факультет СПП долучився до міжнародного семінару з цифрового навчання
02.05.2024 12:44 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології міжнародна діяльність проєктна діяльність семінар Aflatoun співпраця

29 та 30 квітня викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) приєдналися до роботи семінару з цифрового навчання на партнерській платформі «Aflatoun» (Нідерланди). 29 квітня у дистанційному форматі на партнерській платформі «Aflatoun» (Нідерланди) в ZOOM і розпочав свою роботу семінар «Тематичні додатки до навчальних програм “Афлатун” і тренінгу з цифрового навчання» у межах освітнього проєкту «Афлатун» щодо підвищення рівня соціальних прав і фінансової освіти дітей дошкільного віку.

 

Міжнародний захід відкрили фахівчиня з комунікації та залучення до програми «Aflatoun International» Сабріна Зебінгер і менеджерка програм у Європі та Центральній Азії Саїда Мамаджонова. Вони представили учасників семінару з Італії, Македонії, Молдови, Грузії, Абхазії, Фінляндії. Україну на тренінгу представляли тренерка програми «Афлатун» Світлана Сулімова (м. Вінниця) та партнерки проєкту від ЗНУ – доцентки кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології Алла Курінна, Сніжана Сиваш, Олена Самсонова та викладачка кафедри Анна Чорна.

Додаткові програми Афлатун: «Захист дітей», «Запобігання насильству», «Трансформація агробізнесу», «Трудова міграція», «Навколишнє середовище», «Залучення спільноти», «Позитивний здоровий спосіб життя», «Соціально-емоційне навчання» – дозволили учасникам семінару не тільки зануритися в змістовний складник програм. А також – познайомитися з кращими практиками використання доповнень партнерами Компанії «Aflatoun», завдяки методам інфузійного й автономного впровадження. Присутні поділитися власним баченням тематичного знаряддя в регіонах.

30 квітня член правління глобальної мережі в Європі та Центральній Азії Луан Імері разом із представниками Міжнародної команди Амстердама «Афлатун» – фахівцями з цифрового навчання Гемою Бош Мартинес і Мохамаду Белло – презентували програми цифрового навчання. Серед них –«Сертифікат соціальної та фінансової освіти» SFEC – програма сертифікації, спрямована на фінансову освіту та життєві навички, спеціально розроблена для викладачів, викликала жвавий інтерес учасників-партнерів завдяки можливостям захоплюючої та інтерактивної онлайн-педагогіки.

Наприкінці заходу присутні оприлюднили результати роздумів над такими питаннями: чи легко було отримати доступ до платформи Академії та модулю? Чи була письмова та розмовна (аудіо) мова зрозумілими? Чим відрізняється самонавчання від цифрового навчання? Що б ви відзначили у своєму досвіді тестування одного з модулів? Чи допомогли заняття та вправи при вивченні модуля? Як би ви включили empowerU у свою діяльність? Це мотивувало учасників заходу до подальшої роботи щодо використання запропонованих цифрових інструментів у власних організаціях та просування ідей соціальної та фінансової освіти серед дітей та молоді як в Академії Афлатун, так і за її межами. Атмосфера на семінарі була доброзичливою, як і сама програма «AflaTot» для дітей віком від 3 до 6 рокі. До слова, вона спрямована не тільки на прищеплення соціальної та фінансової грамотності з раннього віку, а ще й на розвиток ключових навичок, таких як терпіння, обмін інформацією, прийняття рішень і встановлення цілей.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини