Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ОП «Спорт» дізналися про умови вступу до магістратури

Студенти ОП «Спорт» дізналися про умови вступу до магістратури

Студенти ОП «Спорт» дізналися про умови вступу до магістратури
02.05.2024 12:46 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет фізичного виховання здоров’я туризму відбіркова комісія відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування магістратура вступ-2024 зустр

1 травня кафедра фізичної культури і спорту факультету фізичної культури, здоров’я та туризму спільно із приймальною комісією Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) організувала профорієнтаційний захід для студентів випускного курсу освітнього рівня «бакалавр».

 

На зустрічі виступив завідувач кафедри, гарант освітньої програми «Спорт» Андрій Сватьєв. Він наголосив на важливості подальшого навчання студентів-випускників на наступному, магістерському, рівні. Отримання повної вищої освіти сприяє подальшому працевлаштуванню випускників спеціальності за фахом тренер-викладач.

Відповідальний секретар відбіркової комісії Олександр Олійник проінформував студентів стосовно особливостей вступу до магістратури у 2024 році, ознайомив майбутніх випускників з етапами вступної кампанії, а також – із переліком документів, необхідних для вступу. У період із 7 по 29 травня абітурієнти, зацікавлені у вступі до магістратури на ОП «Спорт», мають звернутися до навчального корпусу № 1, каб. 38 для реєстрації на Єдиний вступний іспит (ЄВІ), який проходитиме у період із 24 червня по 15 липня.

Реєстрація також можлива в дистанційному форматі, за лінком: https://pk.znu.edu.ua/4535.ukr.html

Для абітурієнтів, які знаходяться за кордоном, можливе складання ЄВІ в іноземних пунктах тестування.

Зацікавленість студентів у подальшому здобутті вищого рівня освіти та велика кількість запитань, які були поставили під час зустрічі, показали важливість і необхідність проведення заходів подібного формату на факультеті.

 

Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини