Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ для молоді підготували цікаву подорож у минуле

У ЗНУ для молоді підготували цікаву подорож у минуле

У ЗНУ для молоді підготували цікаву подорож у минуле
02.05.2024 14:32 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет історії міжнародних відносин відділ доуеніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування школи співпраця майстер-клас археологія

1 травня на факультеті історії та міжнародних відносин ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся майстер-клас з археології.

 

Цей захід відбувся не вперше. І вкотре він підтвердив свою популярність: цього разу на факультет завітали близько 60 учасників. Дуже приємно, що до заходу долучалися й учні, які були на майстерні торік, і ті, хто прийшов за їхніми рекомендаціями. У майстер-класі взяли участь школярі Академічного ліцею «Альтернатива», Оріхівського закладу середньої освіти «Сузір’я», гімназії № 93, Пологівського ліцею «Основа» та інших закладів. Не залишилися осторонь від події й студенти 1 курсу інших факультетів ЗНУ.

На початку заходу учасників майстер-класу привітала декан факультету Ольга Маклюк. Надалі школярі побували на екскурсії в музеї «Історії повсякдення ХХ ст.», в археологічній лабораторії, та прослухали лекцію про археологічні дослідження від автора майстер-класу, доцента кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, археолога Михайла Єльникова. Він розкрив перед учасниками особливості археологічних досліджень, їхню історію, поділився таємницями методики археологічних розкопок, цікавинками та складнощами професії археолога. Також на початку лекції заступниця декана з профорієнтаційної роботи Ірина Савченко, в.о. завідувача кафедри джерелознавчих студій та суспільних комунікацій Сергій Білівненко познайомили учнів з освітніми можливостям факультету історії та міжнародних відносин.

Після лекції розпочалася найулюбленіша частина майстер-клас -

«реставрація археологічних знахідок». І кожен «відновлений артефакт» викликав вихор позитивних емоцій. Тож і учасники, і організатори отримали неймовірні позитивні враження.

Більше інформації про події на факультеті історії та міжнародних відносин можна отримати на Telegram-каналі:

https://t.me/hist_N_interrelations_fac_ZNU

 

Факультет історії та міжнародних відносин ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини