Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмени-вихованці ЗНУ здобули «золото» чемпіонату України з важкої атлетики

Спортсмени-вихованці ЗНУ здобули «золото» чемпіонату України з важкої атлетики

03.05.2024 10:04 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет фізичного виховання здоров’я туризму спорт високих досягнень важка атлетика чемпіонат України перемога

З 22 до 27 квітня в м. Луцьку відбувався чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, присвячений Збройним Силам України. Серед його переможців – вихованці факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Майстер спорту міжнародного класу Дмитро Вороновський виборов три золоті медалі у ваговій категорії 55 кг.

Майстер спорту України Олег Ганзенко здобув бронзову медаль у ривку, золоті – у поштовху та в сумі двоборства у ваговій категорії +109 кг.

За результатами змагань у загальному заліку команда спортсменів Запорізької області посіла 8 місце серед 22 областей.

За матеріалами Facebook’у доцента факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Анатолія Орлова