Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Про права людини говорили в Запорізькому осередку НСЖУ

Про права людини говорили в Запорізькому осередку НСЖУ

Про права людини говорили в Запорізькому осередку НСЖУ
03.05.2024 08:18 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет журналістики Національна спілка журналістів України співпраця фаховий тренінг

2 травня доцент кафедри журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), член Національної спілки журналістів України Павло Мірошниченко, на запрошення відповідальної секретарки її Запорізького осередку Валентини Манжури, провів тренінг про права та свободи людини в медіа.

Питання про те, що важливіше, права людини чи громадянські права, хто або що бере на себе обов’язок гарантувати й захищати права та свободи людини, що не є дискримінацією, хоч і є нерівним поводженням з людиною, що таке «негативні» й «позитивні» права, викликали жваві дискусії з яскравим ілюструванням власних аргументів прикладами з журналістської практики. Члени Запорізького осередку НСЖУ – досвідчені медійники та медійниці, тож цікавих фактів, покликань на різні зразки журналістської роботи, як і позитивних емоцій, під час обговорення не бракувало.

Особливо учасників зацікавив розділ тренінгу, присвячений журналістиці на правах людини, зокрема адвокаційній медійній діяльності. За браком часу не вдалося цю тему розкрити повно, тому всі й домовилися про ще одну зустріч, аби на конкретних прикладах журналістських матеріалів охарактеризувати такий медіатренд, як адвокаційна журналістика. Тож традиційна плідна співпраця факультету журналістики та Запорізького осередку НСЖУ триватиме й надалі.

Фото Дар’ї Зирянової

 

Стежте за подіями вишу також у соцмережах пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини