Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістранти факультету фізвиховання дбають про підвищення кваліфікації

Магістранти факультету фізвиховання дбають про підвищення кваліфікації

Магістранти факультету фізвиховання дбають про підвищення кваліфікації
03.05.2024 12:04 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет фізичного виховання здоров’я туризму магістратура неформальна освіта курси сертифікати реабілітаційні послуги

Магістранти 1 року навчання спеціальності 227 «Терапія та реабілітація» факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в межах вивчення навчальної дисциплін «Моделі надання реабілітаційних послуг (на основі МКФ) та професійний розвиток» закріпили свої знання. Вони пройшли тематичні курси «Базові засади застосування Міжнародної класифікації функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я (МКФ)», та «Документування процесу надання реабілітаційної допомоги на основі МКФ» на платформі Національної служби здоров’я України.

 

Курси створені в межах проєкту «Реабілітація травм війни в Україні» задля реалізації ініціативи Першої леді Олени Зеленської з розбудови ефективної системи реабілітації. Вони призначені для мультидисциплінарних реабілітаційних команд та фахівців сфери охорони здоров'я, які працюють з особами з обмеженням функціонування. Серед тих, хто реалізує цей проєкт,– Міністерство охорони здоров'я України, Національна служба здоров'я України, Міністерство соціальної політики України, Офіс Президента України, радниця-уповноважена Президента України з питань безбар'єрності, БФ «Пацієнти України», Школа реабілітаційної медицини Українського католицького університету, Український центр охорони здоров'я. вони діють за підтримки Швейцарії, яка здійснюється через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC). Курси складаються з навчальних матеріалів, відеолекцій та інструментів, які поліпшують засвоєння матеріалу.

Мета курсу «Базові засади застосування Міжнародної класифікації функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я (МКФ)» – надати фахівцям достатні знання для використання МКФ та навички, щоб почати застосування її у повсядкенній роботі з пацієнтами. Після завершення курсу фахівці отримають глибше розуміння функціональних обмежень пацієнтів і зможуть краще надавати пацієнтоорієнтовану допомогу, яка відповідає їхнім унікальним потребам і цілям.

Курс складався з 6 тем, а саме: «Реабілітація. Сучасний підхід до надання реабілітаційної допомоги», «Пацієнтоцентричний підхід та інтегрована біопсихосоціальна модель функціонування та обмеження життєдіяльності», «Цілі та сфера застосування МКФ», «Структура МКФ та коди класифікації. МКФ-браузер», «Кваліфікатори МКФ» та «Базові набори. Інструменти оцінювання».

Гарне продовженням курсу «Базові засади застосування Міжнародної класифікації функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я (МКФ)» – це навчальний курс «Документування процесу надання реабілітаційної допомоги на основі МКФ». Його мета – систематизувати знання та сформувати навички у фахівців з реабілітації з документування процесу надання реабілітаційної допомоги на основі МКФ. Курс складався з 6 тем: «Впровадження документування процесу надання реабілітаційної допомоги на основі МКФ», «Реабілітаційний цикл», «Індивідуальний реабілітаційний план», «Заповнення розділів індивідуального реабілітаційного плану», «Комунікація з особою, яка потребує реабілітації, її законними представниками, членами родини» та «Документування надання реабілітаційної допомоги в ЕСОЗ».

 

Наприкінці курсів магістранти успішно пройшли підсумкове тестування на перевірку знань та отримали сертифікати.

 

Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини