Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет популяризує правові знання серед юнацтва області

Юридичний факультет популяризує правові знання серед юнацтва області

Юридичний факультет популяризує правові знання серед юнацтва області
03.05.2024 15:01 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч школа співпраця правова освіта вступ-2024

Усвідомлюючи важливість поширення правових знань та актуальність популяризації правничих спеціальностей, викладачі юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) активно відвідують заклади середньої освіти та проводять онлайн- та оффлайн-зустрічі зі школярами. Так, Інна Болокан та Дмитро Луц впродовж двох днів спілкувались  з 9, 10 та 11 класами Азовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 

Викладачі розповідали школярам про те, як важливо знати свої права, про цікаві факти з професійної діяльності суддів, адвокатів, прокурорів, приватних детективів, судових виконавців та інших фахівців у сфері права. Про окремі професії учні дізнались вперше. Так, Олександр – учень 9-го класу, зацікавився діяльністю нотаріусів, а десятикласниця Софія Тисячна розпитувала про особливості такої професії, як судові виконавці. Оскільки більшість учнів ще не визначились із своєю майбутньою професією, інтерес викликала майже кожна професія, про яку розповідали викладачі.

Одинадцятикласник Макар Саулевич отримав деталізовану відповідь на запитання про особливості вступу ув заклади вищої освіти цього року взагалі та про специфіку вступу на юридичні спеціальності зокрема. Зустрічі пройшли у доброзичливій атмосфері, завершились запрошенням школярів взяти участь у консультуванні студентами та викладачами юридичного факультету громадян на базі юридичної клініки, відвідати факультет, його кафедри та лабораторії.

Також учнів запросили відвідати інші заходи, які проводяться на юридичному факультеті та у Запорізькому національному університеті, серед найближчих – екскурсія студмістечком ЗНУ, яка відбудеться 15.05.2024 р. о 15.30. Юридичний факультет щиро подякував за сприяння та організацію зустрічі начальниці відділу освіти та молоді Кирилівської селищної ради Наталії Коваль.

Стежте за подіями вишу також на сайті та соцмережевих сторінках ЗНУ, а також на сайті та соцмережевих сторінках юридичного факультету:

https://t.me/p_r_a_v_o

https://t.me/law_dekanat_znu

https://www.instagram.com/sslawznu

https://www.facebook.com/share/tSC2wFqjbrCCjFEq/

https://www.tiktok.com/@pravo_znu

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/law

 

Юридичний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини