Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учасники Академії STREAM-освіти отримали сертифікати про навчання

Учасники Академії STREAM-освіти отримали сертифікати про навчання

Учасники Академії STREAM-освіти отримали сертифікати про навчання
03.05.2024 15:24 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультети відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування Відкрита Академія STREAM-освіти співпраця школи сертфікати екскурсія

Упродовж лютого-квітня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) працювала інноваційна освітня платформа, спрямована на розвиток навичок учнів у різних галузях науки та технологій, вдосконалення знань з письма та мистецтва, – Відкрита Академія STREAM-освіти. У роботі Академії брали участь близько 30 учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Запорізького регіону.

 

Учасники мали можливість відвідувати цікаві та пізнавальні заняття, які проводили викладачі університету, та отримувати нові поглиблені знання за різними напрямами, а саме: математичного, природничого, комп’ютерних технологій, інжинірингу, архітектури і дизайну, комунікації і письма, історико-правового, менеджменту та підприємництва.

2 травня в урочистій обстановці в Музеї ЗНУ учасники Академії отримали сертифікати та сувенірні подарунки від університету. Із привітаннями до учнів звернулись начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів та координаторка роботи Академії STREAM-освіти Марина Гречнєва. Вони подякували учням, котрі долучились до роботи Академії, і запросили долучатись до занять у новому навчальному році.

Старшокласники поділились позитивними враженнями від участі в роботі Академії, відзначили заняття та напрямки, які їм найбільше сподобались, та висловили побажання подальшої участі в проєктах Запорізького національного університету.

Після урочистої частини для  всіх учасників заходу, їхніх батьків і гостей провели захопливу екскурсію студентським містечком університету. Учасники завітали до навчальних корпусів, зазирнули в лабораторії та спеціалізовані аудиторії, відвідали видатні університетські локації та фотозони. Прогулянка пройшла в невимушеній атмосфері і, за відгуками учасників, була захопливою, інформативною та залишила гарні спогади.

Ті учасники Академії, які не змогли приєднатись до заходу, отримали електронний варіант сертифіката.

 

Марина Гречнєва,

координатора роботи Академії STREAM-освіти

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини