Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЗНУ стажується в Міністерстві закордонних справ Еквадору

Студент ЗНУ стажується в Міністерстві закордонних справ Еквадору

Студент ЗНУ стажується в Міністерстві закордонних справ Еквадору
07.05.2024 09:26 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет історії міжнародних відносин освітній процес практика міжнародна діяльність

Студент 4 курсу факультету історії та міжнародних відносин спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University ) Ортіз Гандара Цезар Густаво наразі проходить стажування в Міністерстві закордонних справ Республіки Еквадор.

Під час стажування він бере активну участь у підготовці та проведенні дипломатичних протокольних заходів, включаючи прийоми іноземних делегацій, конференції та офіційні візити. До завдань стажування належить підготовка протокольних матеріалів та документів, забезпечення дотримання протокольних норм та правил; взаємодія з іноземними делегаціями, включаючи надання інформації та залагодження питань; у разі необхідності забезпечення перекладу.

Окрім того, такі стажування надають можливості для ефективного інформування міжнародної спільноти щодо злочинів росії. Варто зазначити, що Еквадор є одним із найвідданіших союзників нашої держави серед латиноамериканських країн. Так, 24 лютого 2022 р. Президент Еквадору Гільєрмо Лассо засудив рішення росії розпочати військові дії проти України, зазначивши, що це є порушенням суверенітету та територіальної цілісності України, принципів Статуту ООН. 2 березня 2022 р. Еквадор підтримав резолюцію Генеральної асамблеї ООН «Агресія проти України». Еквадор проголосував «за» резолюції Генеральної асамблеї ООН «Гуманітарні наслідки агресії проти України» від 24 березня 2022 р. та «Призупинення права членства російської федерації в Раді ООН з прав людини» від 7 квітня 2022 р. 21 квітня 2022 р. Еквадор підтримав рішення про припинення статусу постійного спостерігача росії при Організації Американських держав, 27 квітня 2022 р. – рішення про припинення членства росії у Всесвітній туристичній організації, а 26 травня 2022 р. – резолюцію Асамблеї Всесвітньої організації охорони здоров’я «Надзвичайна ситуація в галузі охорони здоров'я в Україні та країнах, які приймають та розміщують біженців, що виникла внаслідок агресії російської федерації».

Факультет історії та міжнародних відносин побажав студенту успішного проходження стажування та висловив впевненість, що подібні практики надають нашим студентам унікальний професійний досвід та вміння ефективно взаємодіяти у міжнародному середовищі.

 

Факультет історії та міжнародних відносин ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/presslосвітній процесuzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини