Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти зустрілися з юристами-практиками під час Тижня науки в ЗНУ

Студенти зустрілися з юристами-практиками під час Тижня науки в ЗНУ

Студенти зустрілися з юристами-практиками під час Тижня науки в ЗНУ
07.05.2024 11:33 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет наукове товариство студентів аспірантів Тиждень науки Правничий сектор юристи-практики виступ

6 травня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочався Тиждень науки – низка тематичних заходів від різних факультетів до Дня науки в Україні. Активну участь в організації та проведенні Тижня науки взяли і студенти юридичного факультету. Наукове товариство студентів аспірантів та докторантів юридичного відповідало за організацію «Правничого сектору».

 

Студенти різних курсів і спеціальностей, які цікавляться правничою наукою, мали змогу поспілкуватися з юристами-практиками. У межах діяльності цього сектору на зустріч із молоддю запросили Аскада Ашурбекова й Андрія Баришнікова.

Кандидат наук, депутат Запорізької обласної ради Аскад Ашурбеков виступав перед аудиторією з доповіддю «Перспективи та проблеми в Запорізькому регіоні». Тема викликала жваву дискусію між студентами та гостями заходу. Особливо гострим було обговорення питання повоєнної відбудови регіону. До дискусії активно долучилися не тільки студенти-юристи, а й представники інших спеціальностей.

Кандидат наук, адвокат-практик Андрій Баришніков розкрив тему «Проблематика вибору, електронне голосуванню». Спікер розглянув проблеми, з якими може зіткнутися Україна під час запровадження системи електронного голосування. Студенти та гість заходу обмінялися думками з цього приводу. Також Андрій Баришніков присвятив чимало уваги висвітленню закордонної практики з цього питання.

Присутні на заході подякували організаторам і запрошеним спікерам за цікавий і пізнавальний захід, охарактеризувавши свою участь у Тижні науки ЗНУ як корисну й інформаційно насичену.

 

Гліб Ляхов,

голова наукового товариства студентів, аспірантів юридичного факультету

 

Фотогалерея Антона Осадчука (пресслужба ЗНУ):

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.966022605525775

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини